Ted Lasso - Série 2

(série)
Komedie / Drama / Sportovní
USA, 2021, 7 h 46 min (Minutáž: 30–49 min)

Epizody(12)

Mamlas

2.série: Skvělých prvních 5 minut prvního dílu. Zbytek šel postupně do kytek. To, co bylo v první sérii skvělé, rychle mizí a je nahrazeno otravnými ženskými, vztahovými a dětskými dějovými linkami jako v jiných ublábolených kravinách, které se v současné době natáčí. Skoro nula srandy. Eleganci Teda Lasso z první série nahradilo ve druhé sérii tlachání ženských postav o různých blbostech. (22%) ()

kubas369

8/10. Druhá řada nemá takový tah na branku jako ta první o to víc se vrtá ve svých postavách. Všichni prokazují svojí vrstevnost a živatoschopnost. Jediný kdo mi tady doopravdy nesedí je až uměle dokonalý Sam. ()

IZFNP

Prvá séria bola rozkošne veselá a optimistická, v druhej sérii sa pritvrdilo po dramatickej stránke a seriál dokázal, že má váhu i v tejto rovine, i keď stále servíruje jednu zábavnú scénu za druhou. Môže to byť veľká existenčná a vzťahová pecka v štýle BoJack Horseman, no mne nebude vadiť, ani keby Ted ostane skorej u tých good vibes. Druhá séria je vo vážnej, depresívnej rovine silná, o tom žiadna, ale preferujem nekompromisné good vibes z prvej :-/ ()

Kanee

Ale jo, vývoj nás zavádí do druhé ligy, což je příběhově skok, takže rozhodně je zde mnoho změn, ale i špatných dílů, zase si můžeme všimnout celý díl věnovaný side postavě, nebyl nejlepší, co si budeme. Ale rozhodně to bylo dobré, stojí to za to. ()

tomino28

Byl jsem rozhodnutý napálit druhé sérii plné hodnocení, protože jestli mě nějaký seriál poslední dobou nadchnul, tak je to rozhodně tento. Ne náhodou posbíral spoustu zasloužených ocenění. Jenže to finále mě tentokrát trochu zklamalo. I když chápu, že si tvůrci připravují půdu pro další pokračování. Ale zkrátka a dobře: "Když tě někdo sere, tak ho pošli někam!", říká věrný fanoušek z Tedova fanclubu. ()

Simon.Dobes

Menej futbalu, viac zo života postáv. Obľúbil som si všetky, dokonca aj novú postavy psychologičky, ktorá sa mi najprv zdala ako otravná, no nakoniec bola veľmi sympatická. Boli tu výrazne výviny postáv, napr. asi najvýraznejšie to bolo pri Nateovi. S druhou sériou som spokojný a neviem sa dočkať tretej. ()

bonovox

Druhá sezóna v FC Richmond bola a niečo slabšia, ale asi to bola účinkovaním v nižšej súťaži...viac sa tu riešia vzťahy na úkor zábavnosti a je to trochu zbytočne naťahované. Ale záver našťastie všetko vrátil do veľkých očakávaní novej sezóny. Tak dúfam v návrat do top formy. 80% ()

hony23

2.série přinesla více dílů s větší délkou, což je první mínus. Přinesla sice opět spoustu vtipných vtipných situací, ale řeší se tu i vážná témata, což bylo za mně také na škodu. Ubylo také samotného fotbalu, ještě více se řeší mezilidské vztahy a to vše mě nutí jednu hvězdu ubrat. Naopak musím pochválit vývoj postav, některé už jsem si velmi oblíbil a těším se na jejich vtipné kousky ve 3.sérii. ()

matous20063

Druhá série byla narozdíl od té první méně fotbalová a více se zaobirála všeobecnými lidskými problémy, především mentálnímu zdraví. Upřímně mi to moc nevadilo ale právě ta velká fotbalovost dělá z tohot o seriálu něco vyjmečného. Nehcic aby to vyznilo že mi to vadí, to vůbec. Jen mi to připadá trošku škoda. Jinak druhá série přinesla nové fajn postavy, vývoj těch stávajících je velice fajn pozorovat a celkově jsem velice spokojený, první řada byla samozřejmě lepší ale stále je to skvělá podívaná. 80% ()

MIRECSK

Presne ako píše J*A*S*M. S druhou sériou mám do puntíku rovnaké problémy. Kam zmizla tá ľahkosť, radosť, hravosť, ktorá vyžarovala z každej časti prvej série? A navyše mi tá psychologička poriadne liezla na nervy. ()

Jitka.007

Včera jsme dokoukali druhou sérii. Nebyla zdaleka tak dobrá, jako první, ale i tak 4*. Je to zajímavý formát, kde se potkáte snad se všemi životními tématy. Určitě zkoukneme i třetí řadu. ()