• Thriller

Pomsta (2019)

Adkins se mi zdá poslední dobou lepší a lepší. Celkem solidní, krvavá rubačka v anglickém stylu. Scény ve vězení jsou perfektní !! Avšak Accident Man byl o dost lepší za mě. Každopádně neurazí a stojí za to vidět.

Anon (2018)

Příjemná Sci-Fi detektivka se stále dobrým Owenem. Mohlo to být více vyhrocenější, celý film jede tak nějak ve stejné rovině. Každopádně za zhlédnutí to stojí, díky skvělému nápadu s budoucností se soukromým. Nechybí nahota a krev.

Kobiety mafii (2018)

Absolutní MEGANÁMRD !! Luxusní káry, drogy, prachy, nádherný ženský, GORE ! akce, napětí, erotika, drsní frajeři a to vše z POLSKA ?? Nemám slov. Evropská superbomba, Vega je bůh !!

Patient Seven (2016)

Vůbec to nebylo špatné, naopak ! Bál sem se té délky, ale nakonec jsem se nenudil ani minutku. Prostředí blázince výborné, perfektní herecké obsazení (RASCZAK !!), povídky samozřejmě né každá byla super, ale třeba "Fólie" byla na jedničku a dost jsem se u toho i nasmál. Gore nějaké je, pár lekaček také. Finále, jaké bylo, jsem opravdu nečekal, takže palec nahoru také. Spokojenost. (Full HD, Turecký dabing, 304. hodnocení)

Vlak do Pusanu (2016)

Rozhodně jeden z těch lepších Zombie filmů, co jsem zatím viděl (28 Days/ Weeks Later už přes 10 let nepřekonán). Velkým plusem je prostředí vlakových nádraží a vlaků samotných. Chvílemi jsem měl husí kůži. Tohle se vážně Korejcům povedlo.

Atroz (2015)

(800. komentář - co víc si přát než Atroz). Hodně zvrhlé a nechutné, celé to na mne působilo, jako bych se díval na autentické záběry. Musím uznat, že to bylo hodně dobře natočené a poslední scéna, kdy dojde k masakru rodiny, byla extrémně odporná. Pouze pro okrajové publikum, které tyhle odpornosti vyhledává, tak silný kafe jsem nečekal. (20. hodnocení)

Polaroid (2019)

Vidět v dnešní době Horor, při kterém se neleknete, není žádná krev a vraždy už vůbec nevidíte, je hodně špatné. Navíc, příběh o foťáku, se kterým, když se vyfotíte tak zemřete ? Váu. Hvězda za ten úvod, s tou sexy zrzkou a druhá za celkem fájn atmosféru v závěru, ale jinak Polaroid stojí za velký hovno a hlavní postava (Kathryn Prescott) mi dost vadila. (58. hodnocení)

Mrazivá pomsta (2019)

Originál (4*) jsem viděl před 4 lety a už si ho moc nevybavuji, takže nemůžu moc srovnávat, ale ono to bude vcelku asi to samé. Neeson se sem hodil, vraždy jsou pěkně krvavý, atmosféra parádně mrazivá, sem tam vtipný. Relax na zimní večer.

Sexuální výchova (2019) (seriál)

Tak jsem po hodně dlouhých letech viděl opět seriál (nejsem milovníkem seriálů), který jsem stihl zhlédnout za jediný den. Ještě, že to má pouze 8 dílů hehe. Je to sice seroš spíše pro náctileté, ale mně, jako 28. letému se to líbilo také, hlavně díky perfektnímu castingu, každý hraje tu svoji roli opravdu dobře. Nápad velice výborný, atmosféra parádní, sem tam celkem dost odvážné a vulgární scény - velký plus. Těším se na na Season 2. 5* za Emmu Mackey !!! A určitě doporučuji. (Edit 19.1. 2019 2. série zhlédnutá = 4*)

Sexuální výchova - Epizoda 1 (2019) (epizoda)

Vůbec nejsem seriálovej a tohle je po xxx letech, něco k čemu jsem se dokopal. První díl paráda, určitě pokračuju.

Časové pásmo bylo změněno