Brooklyn 99 (2013) (seriál)

Nenahnevá, neublíži, nie je to najlepší seriál, no ani najhorší, nie je inovatívny, ani repetetujíci, avšak - ma skvelo napísané a zahrané postavy, časti majú hlbší zmysel a radi (a často) sa k nim v seriáli vracajú, postavy sa vyvíjajú a celé to je tak nejak na nedeľné uvoľnenie dokonalé. Hodnotenie som trochu prestrelil ale len kvôli motivácií ostatných sa do toho seriálu pustiť - na odreagovanie a vypnutie po ťažkom dni je to úžasné!

Paradise PD (2018) (seriál)

Po pár častiach som sa zamiloval

Sabrinina děsivá dobrodružství (2018) (seriál)

Ženská to u mňa pozeráva. Od polky druhej série až do polky tretej som to pozeral s ňou, začalo to celkom solídne, samý satanizmus, pentagramy - lenže neskôr seriál začal naberať dojem, akoby scenáristi vymýšľali príbeh za pochodu, postavy sa stávali dobré, zlé, dobré, každý s každým bol nejak spätý, alebo chcel byť, polovica osadenstva boli gayovia, kvôli rôznorodosti a hlavne - to spievanie!!.. zo solídneho priěeru to padlo dolu.. dolu.. Po štvrtej sérií dávam odpad, seriál je písaný na štýl Paneláku - stane sa niečo a neviem čo ďalej? Vytiahnem mŕtvolu postavy, ktorá umrela 3 časti dozadu a spravím z nej (úplne odveci) masku na dýchanie do vesmíru. Príde nicota a všetko ničí? Idem ju zničiť cez obetovanie a použijem lano o ktorom sa divák dozvedel len v tej jedinej časti, že je neroztrhnuteľné - avšak ono by sa im hodilo už mnoho častí predtým. Proste, zapochodu vymýšľali veci, ktoré sa im hodily, pritom to boli bizardnosti. Neskutočné bizardnosti. Blbé, trápne, tínedžerské a zbytočné.. Pár svetlých momentov, ale celkový dojem filmu zhadzuje tá neskutočne scenáristická hlúposť.. óh a hlavná predstaviteľka s bľoňďavými vlasmi a hnedým obočím! Ale zas, palec hore za came pôvodnej Hildy a Zeldy.. ale stále slabota, veľký, preveľký podpriemer.

Ztraceni ve vesmíru - Zamoření (2018) (epizoda)

Odhalenie podstaty doktorky Smith. Pre mňa prelomová časť, pri ktorej začne divák spoznávať správanie asi najzaujímavejšej postavy seriálu.

Ztraceni ve vesmíru - Pozor, Wille Robinsone! (2018) (epizoda)

Finále prvej série pekné. Pekne prekombinované, dokonca tak moc, že mu neztiahnem ani hviezdičku za niektoré tie nereálne a nepravdepodobné náhody (ktoré sa vlastne vyskytujú v priebehu celého seriálu)

Ztraceni ve vesmíru - Série 1 (2018) (série)

1. Séria - Trošku rodinná drámička, trošku akčňáčik, trošku predvídateľná blbústka, avšak neuškodí. Milá a prekombinovaná rodinná srandička s príjemnými, no i otravnými hercami. Zlatý stred - neurazí, no ani sa z toho nestane seriál roka. 60%

Zaklínač - Zrádce měsíc (2019) (epizoda)

Dosť mi to pripomínalo asi tretiu misii v hre, keď som pre krála naháňal riadne nepochovaný potrat. Ak je to narážka na túto misiu, tak u mňa za plné.

Zaklínač - Začátek konce (2019) (epizoda)

Skvelý úvod do sveta, ktorý ma v hernom svete nezaujal. Asi mu dám ešte šancu.

Drahokam (2019)

Neviem, ako všetci ostatní obhájci úžasného filmu, no podľa mňa to bola neskutočne nereálna a hrozne prvoplánová blbosť. Naháňať sa za peniazmi je jedna vec, ale byť až takto sprostý, to je i na film veľa. Hviezdička za zadok Julie Fox.

Joker (2019)

Tak toto bola jazda...