Night Stalker: Hon na sériového vraha (2021) (seriál)

O level slabšie ako Ted. Nechápte ma zle, ale viac sa mi páči formát dokumentov, keď sa už začiatok strieda s výpoveďov vraha a keď sa vie, kto to je. Takto dostal dokument so štyrmi časťami prvé tri časti o hladaní otlačky topánky a Riška sme spoznali až v poslednej časti. Na môj vkus trošku moc o obetiach a málo o profile vraha. Avšak stále vysoký priemer v porovnaní s konkurenciou. Netflix rulezzzz

Rozhovory s vrahem: Výpověď Teda Bundyho (2019) (seriál)

Síce je tento dokukent dvojsečná zbraň (na jednu stranu ukážka vraha, na druhú ukážka hlúpej spoločnosti), tak je veľmi dobre natočený a ako fanúšika sériových vrahov (nie v tom divnom zmysle, proste ma zaujímajú) to pokladám za netflixovský masterpiece. Uvidíme, čo prinesie Ramirez (a snáď i ďalšie). 5*

The Grand Tour - Velký lov (2020) (epizoda)

Trošku slabšia časť na ten štandart, na ktorý sme si už zvykli.. ale stále to nie je zlé.. chalani rulezz

Ouija (2014)

Pohnúť s tou doskou a tuctovo sa pýtať medzi ostatnými "To ty?!" "Ja nie, to si bol ty!" - je tak stará sračka, že sa čudujem, že to tým hercom/režisérovi/scenáristom nie je sprosté stále do filmov o tejto drevennej doštičke dávať. 1*, lebo nemôžem ísť na to s odpadom, keď sú tu ľudia, čo dali až 3 (wtf?!)

Sněhurka a 7 trpaslíků (1995)

Na toto nejde dať nič iné, len plný počet. Nikdy som sa pri erotickom filme toľko nenasmial. Ten český dabing je... to je mi situace!

Pod vodou (2020)

Za Kirstenine čukoty

Jsem božská (2018)

Asi 2x som sa zasmial. Inak je to pomaly a bolestivo prebiehajúce utrpenie.

Enola Holmesová (2020)

Páčil sa mi štýl, akým to bolo natočená. Pekný a oddychový film.