Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)

Opravdu zábavný sitcom, ale postupem času začal ztrácet svoje kouzlo a po tolika řadách se už těším až konečně skončí a dozvíme se, kdo je matka...bohužel tvůrci asi nemají v plánu nám to v dohledné době odhalit. Bezva seriál, ale nemuseli ho tolik protahovat, už je to fakt dlouhé.

Bylo, nebylo (2011) (seriál)

I přes mé antipatie k hlavní postavě (Emma), která mi občas leze na nervy, tak seriál stále sleduji. Jednotlivé díly jsou jako na houpačce, někdy paráda jindy zase nic moc...pohádkový svět zakletý v tom dnešním je velmi zajímavá myšlenka a od tvůrců riskantní tah, protože se jim občas příliš nedaří oba světy skloubit. Samotný pohádkový svět s příběhy, které nám ukazují, jak to vlastně doopravdy bylo, je perfektní sám o sobě a to mi stačí na očekávání nového dílu.

Hra o trůny (2011) (seriál)

Hra o trůny není žádný "akčňák" přeplněný bitvami, jde tam spíše o intriky a proto jsem se setkala s mnohými, kteří řekli: "Vždyť se tam nic neděje". To tvrzení mě akorát ujistilo o tom, že dnešní populaci stačí k radosti čím dál méně. Tento seriál má vše, co bych si mohla jen přát-intriky, nečekané zvraty, tajemno. Kdo je na "jednodušší" seriály ať se nedívá.

Hugo a jeho velký objev (2011)

Pohodový film, nic náročného, ale rozhodně stojí za vidění. Honička pana inspektora po nádraží mě dostala do kolen.

Fullmetal Alchemist: Bratrství (2009) (seriál)

Pro mě nejlepší anime, které jsem kdy viděla. Myšlenka, že svět není jen černá a bílá prostupuje celým seriálem. Děj má spád. Vše do sebe dokonale zapadá. Mohlo by se zdát, že oproti jiným anime má málo dílů, ale já bych to jako vadu neviděla. Seriál běžel plynule a nenechal mě ani na chvíli vydechnout...ráda se k němu vracím.

Pýcha a předsudek (2005)

Jane Austenovou zbožňuji, tak pro mě bylo téměř povinností shlédnout i tutu adaptaci a musím uznat, že mě příjemně překvapila. Mé srdce ihned uloupil pan Darcy, který byl dokonale zahrán Matthewem MacFadyenem. Sestry Bennetovi, jakoby z knihy vypadly. Já proti tomuto zpracování nemám jediné výtky. Opravdu skvostné dílo.