Alvin a Chipmunkové (2007)

Hrůza...vždyť těm chimpukům není ani rozumět, já teda kolikrát nevěděla, co říkaj. Vtipné taky je, jak je "žerou" všichni lidé (myslím ve filmu), všech kategorií...i mladí tam na ně trsaj jako diví. Vždyť by to mohlo zajímat tak akorát malé děti. Naprostá hloupost s hloupým nápadem.

Temné stíny (2012)

Další počin dua Burton, Depp mě velice potěšil. Barnabas byl zvláštním způsobem roztomilý a líbil se mi i soundtrack. Film byl vtipný tak akorát. Jediné, co mi vadilo, tak byla epizodka s dcerou, která měla tajemství, jež rozhodně nemuselo být vůbec uvedeno. Přišlo mi to zbytečné. Je zvláštní jak někdo dokáže natočit film se scénami, kde se vraždí a člověk se při tom směje a nejsou to "japonské horory" při kterých člověk přemýšlí, jestli to tvůrci myslí vážně nebo ne. Podle mě velmi zábavné.

Avengers (2012)

Jediné, co mě napadá je: "No to snad ne!"...Dvě hvězdy tomu dávám jen díky Tonymu Starkovi a Hawkeyeovi. Tony opět nezklamal svou osobitou náturou a Hawkeye byl drsnej chlap, kterej neměl přihlouplý řeči. Dalším plusem je ještě Černá vdova a její výslechy...ty mě opravdu pobavily. Totálně mě naštvalo toto: 1) Co to sakra bylo na konci za "plejtváky"? 2) Proč Hulk tak najednou otočil a byl z něj beránek, kterej pomáhám přesně těm, kterým chce? 3) Záporák Loki byl trapný. 4) Sourozenecká rozepře Lokiho s Thorem tam byla jaksi navíc. 5) Rádoby vtípky v nevhodnou dobu. 6) Cobie Smulders alias Robin z Himym - pořád jsem měla pocit, že odněkud vyskočí Ted a začne jí říkat, jak ji miluje (jako v Himym). Opravdu nechápu, co se na tom lidem tak líbí...

Star Wars: Epizoda I - Skrytá hrozba (1999)

Od původní trilogie, je to moje nejoblíbenější část SW. Líbí se mi, jak je to ještě takové nevinné. Další díly jsou čím dál tím temnější, což je vzhledem k celému příběhu jedině dobře. Takže tento "začátek" (ikdyž to jsou už čtvrté SW) je naprosto odpovídající. Často tu v komentářích zazněla kritika Jar Jara Binkse - já si myslím, že celému filmu dodává trochu té odlehčenosti a že to rozhodně není na škodu.

Souboj Titánů (1981)

Na téhle klasice jsem vyrůstala. Doby, kdy jsme to sjížděli na VHSkách jsou už dávno pryč, ale film neztratil nic ze svých kvalit. Když pomineme, že nemá tak vychytané efekty apod. (což je dáno dobou), tak ten "nový" souboj titánů rozhodně předčí. Těšila jsem se na nové zpracování, ale zklamalo mě - není nad klasiku.

Iron Man (2008)

Velice povedené. Robert Downey skvěle zahrál Ironmana. Záporák jak má být. Akce, vtip a málo chyb.

Shrek Třetí (2007)

S každým dalším Shrekem je to čím dál tím horší. Jednička byla nejlepší ze všech dílů.

Toy Story: Příběh hraček (1995)

Příběh hraček se mi v ničem nelíbil, soundtrack byl otřesnej a uznávám, že to byla revoluce v animaci, ale jinak děs...příběh průměrnej - stálo to za houby a ani další díly mě nezaujali, spíše naopak

Černobílý svět (2011)

Těžko uvěřit, že něco podobného (možná i horšího) se ve skutečnosti ještě nedávno běžně dělo a nikomu to nepřišlo divné. Tento film bych povinně promítala ve školách dětem, ať vidí, že všichni, bez ohledu na pleť jsou stále lidé. Moje srdce si téměř okamžitě získala Celia, která se chtěla "kamarádit" se svými vrstevnicemi, které za to rozhodně nestáli. Přese všechno pochopí, co dělat a stává se z ní postava, která jako další nevidí svět černobíle. Tato proměna její postavy byla osvěžující pro film a odebrala mu tak kus ze své "černobílosti".

Naruto: Šippúden (2007) (seriál)

Moje druhé nejoblíbenější anime. Oproti první řadě (pokud se tomu tak dá říci) se mi Shippuden líbí mnohem více, asi díky tomu, že jsou všichni starší, mají nové techniky a celkově mi příběh přijde více dospělejší. Fillery se samozřejmě vyskytují, ale i tak si myslím, že to seriálu příliš neubírá. Baví mě a to mi stačí.