Sněhurka a lovec (2012)

Charlize Theron byla v roli zlé královny Ravenny naprosto dokonalá. Kristen tak skvělá sice nebyla, ale tragédie to zase není. Když neřeším, že si Sněhurka (50 kg i s postelí) pobíhá v těžké zbroji jakoby nic, tak ani příběh nebyl špatný. Jediné, co mě vyloženě naštvalo, byla scéna v kouzelném lese s jelenem a vílami, která vypadala úplně stejně jako v Princezně Mononoke od Hayao Miyazakiho. Když film porovnám s druhou Sněhurkou tohoto roku Mirror, Mirror, tak tahle rozhodně vítězí a to díky skvělé zlé královně.

MasterChef (2012) (pořad)

Nikdy jsem neviděla originální Masterchef, takže nebudu hodnotit, jestli to je tak, jak má být, či nikoli. Při prvním dílu jsem byla zhnusená, protože "výkony" porotců byly otřesné. Mnohdy byli až příliš drsní, přišlo mi to až zbytečné. Samozřejmě chápu, že to bylo schválně, ale i tak se mi na to špatně dívalo. Na druhou stranu pozdější díly, kde soutěžící plní specifické úkoly mě baví mnohem více než ten otřesný začátek, kvůli kterému + díky otravné a zbytečné moderátorce (měli jí dát více prostoru, nebo ji vůbec nebrat do týmu), která působí amatérsky, nemohu dát více jak 3*.

Gekidžóban Hagane no renkindžucuši: Šambala o juku mono (2005)

Přiznávám předem, že jsem viděla jen Fullmetal Alchemist Brotherhood, takže někdo může říci, že jsem zaujatá, ale toto byl děs. Podle mého byly dva světy na film moc, vůbec se jim nepodařilo to nějak srovnat do sebe. Fullmetal měl svoje kouzlo ve svém světě, ne v tom našem, reálném. Zasazení do historických událostí mi vůbec nepasovalo k minulému ději, postavám.....vlastně ke všemu. Také jsem zde postrádala alchymii, bylo jí tu po čertech málo. Celkově je to pro mě zklamání a jsem ráda za Brotherhood.

Northangerské opatství (2007) (TV film)

Krásný a velice příjemný pohled do staré doby. Nejvíce musím ocenit výběr herců. Ty role jim sedly přímo na tělo. Snílek Catherin, marnivá Isabella, Tilneyovi a hlavně "Pan Úlisný" J. Thorp. Jediné co bych vytkla, tak v českém dabingu hlas vypravěčky. Ten mi byl na poslech lehce nepříjemný.

Prometheus (2012)

Nejvíce mě zarazilo, proč dva týpci, kteří se mohli po***t z toho, že přístroj zachytil nějakou živočišnou aktivitu, která zmizela, načež se rozhodli utéct zpět na loď (kam nedošli), začali zírat na očividně žijící potvoru se slovy "Hustý!" a kdyby měli klacek, tak by do toho i šťouchli. Tak buďto je postava srab nebo zvědavec. Dále se mi nelíbia Charlize Theron - její postava ve filmu vůbec nemusela být. Měli jí dát více prostoru nebo ji obsadit méně známou herečkou. Nejhorší scénou bylo asi provedení císařského řezu a následný zběsilý útěk. Chápu, že si píchla anestetikum, ale i tak to bylo přehnané. Dala bych 3 hvězdy, kdyby tam bylo více vetřelce a méně omáčky.

Muži v černém 3 (2012)

Nejsem příznivce MIB, ale ti první byli alespoň originální...s postupujícím dílem originality i kvality ubývá. Ve trojce můžeme vidět stále stejně divné mimozemšťany a jejich zneškodnění, které, jako obvykle, zahrnuje výbuchy jejich slizkých těl. Hra s časem mohla být mnohem složitější a závěrečný zvrat byl naprosto jasný ve chvíli, kdy se na obrazovce objevil černoch ve středních letech...takže překvapení nulové. Co se týká agenta K, a toho, co ho navždy změnilo - vždyť se po té události vůbec nezměnil. Pořád mi uniká smysl tohoto dílu...pokud nějaký smysl má.

Expendables: Postradatelní 2 (2012)

Je to sice slátanina všeho možného, ale s takovýmto hereckým obsazením, se ani nic jiného nedá čekat. Film je plný wtf momentů, které vám rozechvějí bránici. Ve výsledku je to naprostá paráda. Nic tak zábavného jsem dlouho neviděla. O tom svědčí plný sál rozesmátých lidí. Ti, co hodnotí film jako blbost asi nechápou o čem opravdu je.

Drákuloviny (1995)

Parodie nemám ráda, ale tohle se jim povedlo. Je to vtipné, přihlouplé a urazí to jen puritány.

Fantom opery (2004)

Po hudební stránce je film jedinečný, ale herci se moc nesnaží. Kristin místy působí dosti přihlouple. Krásná je, i její hlas, ale to bohužel nestačí. Až příliš působila jako loutka. Myslím, že Fantom mohl být více démonický, čekala jsem více té temné stránky.