Hobit: Neočekávaná cesta (2012)

Neustále slyším od kamarádů, jak jim někdo říkal, že je to na houby, nic s tam neděje a podobně. Já si ovšem nemůžu stěžovat. Byla jsem naprosto uchvácena Středozemí, novými i starými postavami, krásnou krajinou i soundtrackem....samozřejmě tu byly i nějaké věci, které se mi líbily méně nebo vůbec, ale i tak to jsou drobnosti a nestačí ani na to, abych srazila byť jen jednu hvězdičku.

Anna Karenina (2012)

Skvělá podívaná, nemám co vytknout.

Smím prosit? (2004)

Příjemný snímek, který snad nikoho nemůže vyloženě urazit. Jsem ráda, že film nedospěl k: "Ty jsi mě podvedl, já tebe taky...tak je to v pořádku." To bych opravdu nezkousla. Soundtrack se mi velice líbil. Pak že starýho psa novým kouskům nenaučíte.

2012 (2009)

Sice lehce depresivní film, který nutí k zamyšlení, ale s ním to byl určitě příjemně strávený večer. "Přichází konec světa, tak pojďme zachránit pár boháčů" - toto je perfektním odrazem dnešní společnosti, ale což...nakonec stejně postačil jeden morálně založený proslov a brány lidskosti se otevřely, alespoň na chvíli. Doufala jsem, že se konec odchílí od věčných "happy endů", ale bohužel - ikdyž někdo zemřel, tak to bylo pro dobro rodinky.

Krokodýl vs. aligátor (2010) (TV film) odpad!

Tvůrci si nejspíše myslí, že všichni diváci jsou pitomci. Jinak nedokážu pochopit, jak něco takového může vůbec vzniknout.

Twilight sága: Rozbřesk - 2. část (2012)

Důstojné zakončení celé ságy. Je to skvělý průměr. Líbilo se mi, že do filmu nezapomněli zakomponovat i trochu toho vtipu. Bitva byla skvělá, jen pokud by v ní tak nápadně nezabíjeli tolik "hodných", protože potom se ten zvrat dal snadno očekávat. Z celé série rozhodně nejlepší díl.

Princ a já: Královské líbánky (2008) odpad!

Něco tak hrozného jsem už dlouho neviděla. Už jen herečka/královna mi vůbec neseděla. Nejvíce mi asi vadily ty polibky královské dvojce, nejen že byly snad v každé scéně, ale byly tak nedůvěryhodné a strojené. Příběh rozebírat nebudu, to byla katastrofa. Co mě dostalo do kolen (v negativním slova smyslu) byla "bojová" (pokud se to tak dá vůbec nazvat) scéna s kordy, to byl opravdu vrchol celé té hrůzy.

Gilmorova děvčata (2000) (seriál)

Nejlepší rodinný seriál na který se dá dívat kdykoliv a kdekoliv. Na 100% zábavný.

Inujaša - Season 1 (2000) (série)

Inuyasha je další z mých nejoblíbenějších anime. Nejvíce musím ocenit postavy, hlavní i vedlejší, protože každá se mi nějakým způsobem vryla do paměti. Jejich charaktery a povahové rysy mě vždy bavily. Chlípný Miroku, vznětlivý Inuyasha, chladný Sesshomaru, sebevědomý Kouga, Jaken, který to vždy zle odnesl. Rozhodně nelituji toho, že je anime trochu delší, tady bych to neviděla jako negativum, ikdyž je pravda, že některé díly tam být nemusely.

Death Note - Zápisník smrti (2006) (seriál)

Naprosto bezvadný nápad i provedení, ale...řekněme, že pokud byl Lightovým protivníkem L, tak anime nemá chybu, ale jakmile se objeví druhý Kira, vše začne jít zkopce. Vrcholem hlouposti pro mě byla smrt L, od té doby už mi to přišlo příliš nastavované a pomalu se ztrácelo kouzlo prvních dílů. Pro mě je to zklamání nejvyššího kalibru.