Alien Vs Ninja! (2010) odpad!

Mě by akorát zajímalo, jestli to tvůrci mysleli jako seriózní film, nebo jestli to měla být nějaká parodie...Pokud to měl být akční film, tak pro mě to byla spíše komedie. Pokud nemáte slabost pro tyhle japonské blbůstky tak rozhodně nekoukejte.

Glee (2009) (seriál)

Na seriál jsem se začala dívat někdy na střední - to mě ještě bavil děj, teď už se dívám jen ze zvyku a také kvůli hudebním číslům, které mě pořád baví. Příběh začal pokulhávat, a některé díly byly opravdu hrozné. Jsem zvědavá, jak budou pokračovat když jim hodně postav už odmaturovalo.

Howlův kráčející hrad (2004)

Nejvíce se mi líbilo, že se nejednalo o bezduchou pohádku pro děti. I pro dospělé tu bylo dost věcí k zamyšlení. Zpracování je nádherné - kráčející zámek mě uchvátil svou propracovaností. Samozřejmě Howl a jeho osobnost naprosto zastiňuje všechny ostatní postavy. U něj se mi líbí hlavně jeho nečernobílost.

Někdo to rád horké (1959)

Na to, že je to tak starý film, nikdy neztratil ani kousek ze své kvality. I dnes by mohl konkurovat mnohým (ne-li většině) komediím a určitě by vyšel jako vítěz. Skvělé herecké výkony všech hlavních postav jsou asi hlavním důvodem, proč je tento film tak uznávaný.

Malá Miss Sunshine (2006)

Pro někoho nuda, ale pro mě velice povedený film. Situace, které si nikdo nás nepřeje zažít jsou tu dovedeny do takových absurdit, že se nedá jinak než pogratulovat autorovi. Hořko sladká komedie vás přinutí se zamyslet nad svou rodinou a říct si, že nejen ta naše je šílená a že vždy může být ještě hůř.

Děti moje (2011)

Moc mě to nenadchlo. Čekala jsem od toho mnohem více - silnejší děj, více toho rodinného nesouznění...působilo to na mě nedodělaně. Místo Komedie/Drama to byla spíše jen nuda.

Čtvrtý druh (2009)

Těžko se mi hodnotí horory, protože mi stačí málo a jsem strachy bez sebe...proto hodnotím podle toho, jak málo jsem z toho hororu viděla (protože jsem strachy zavírala oči) a tady jsem toho viděla opravdu málo. Skvěle navozená atmosféra mě donutila se neustále bát. Na mě to zapůsobilo dokonale.

Terra Nova (2011) (seriál)

Na seriál jsem se těšila, ale po pár dílech přišlo zklamání...pořád se to točilo okolo té zatracené rodiny a nic jiného se neřešilo. Čekala jsem více akce, nechtěla jsem, aby to bylo jen o rodině a pubertálních problémech. Uznávám, že Mark (přítel Maddy) byl roztomilej, ale to mi nestačilo. Přála bych si tam více těch dinosaurů a hlavně méně naší rodinky.

Ocelová pěst (2011)

Musím na začátek říci, že se především jedná o spíše rodiný (nebo pokud chcete film o rodině) než akční film. Máme tu sice robotí box, ale vztah otce a syna předchází všechno ostatní. Může se to zdát jako ohrané téma, ale když bylo takto příjemně doplněno něčím nekonvenčním jako jsou roboti, kteří se řežou až do poslední kapky oleje...tak musím dát čtyři hvězdy.

Sherlock Holmes: Hra stínů (2011)

Řekla bych, že je to důstojné pokračování prvního dílu. Některé scény už tak nepobavily, protože jsem si už zvykla na někdejšího Sherlocka a věděla, co můžu očekávat. Nejvíce mě pobavil vnitřní souboj (představa průběhu boje mezi nimi) Sherlocka a Moriartiho, který pak nabral úplně jiný směr. Nadruhou stranu si myslím, že v nejlepším se má přestat. Ráda bych se podívala na dalšího Sherlocka, ale obávám se, že příští díl by už nemusel dopadnou tak dobře.