My Fair Lady (1964)

Audrey je jako Líza naprosto dokonalá. Film je skvělý, ale až příliš dlouhý. Některé scény by se jistě mohly vynechat, ale i tak je to zábavná podívaná. Musím ocenit i kostýmy, které nemají chybu.

Poslední vládce větru (2010)

Chtěla jsem věřit tomu, že to nemůže být tak špatné, jak se říká...ale bylo. Jediné, co se mi na filmu líbilo, byly ty efekty při kouzlení, to si myslím, že bylo docela povedené a taky se mi líbily závěrečné titulky (jak tam při nich čarovali). Ale to je žalostně málo. Příběh byl až příliš jednoduchý, herecké výkony špatné. Kdyby se to lépe pojalo, nemuselo to být tak špatné.

Netvor (2011)

Podprůměrný film s pár vtipnými momenty o které se postaral N.P. Harris. Herecké výkony lehce děsivé. Mohli z něj udělat víc zvíře, ne ho jenom potetovat a zjizvit, ale i tak byl dost ošklivý. Některé momenty mi přijdou těžko uvěřitelné (když ho poprvé uviděla ve své "kráse" Linda) a hodně kýčovité.

Princ z Persie: Písky času (2010)

Dobrodružné filmy mám ráda, jsou pro mě zábavnější než nějaké akční sci-fi. Princ z Persie mě moc potěšil a ráda se k němu vracím. Nemám k němu žádné výhrady. Líbil se mi příběh, který byl doplněn nějakou tou vtipnou scénou. Podle mě je film vyvážený a stává se tak pohodovou podívanou pro všechny, kteří mají rádi dobrodružství.

Sherlock Holmes (2009)

Když se řekne Sherlock Holmes, většina lidí si vybaví poklidnou detektivku. To už ale dávno přestalo platit. Guy Ritchie natočil nefalšovaný "akčňák" s moderním nádechem. Sherlock původně není takovým hrdinou, který si rád zaboxuje, ale v tomto filmu překvapivě funguje. Pozadu nezůstává ani doktor Watson, který Sherlocka skvěle doplňuje. Uznávám, že pro milovníky klasiky to bude asi film, který si nebudou s radostí pouštět. Ale pro ty, kterým nevadí trochu té moderny, je to skvělý, zábavný kousek.

Máj (2008) odpad!

Tohle je jedním slovem hrůza. Nemůžu si pomoct, ale i ve filmech pro dospělé hlavní hrdinka občas něco řekne, aspoň něco. Nedokážu přijít na to, proč naše Jarmila nevypustila ani slovo z úst, akorát vypadala jako prosťoučká husička. Neustálé záběry na různé části ženského těla mě iritovaly. Celý film je jen o sexu, s Máchovým Májem to má pramálo společného. Jediné, na co se dalo dívat, byla příroda. Ale to celý film nezachání.

Vampire Knight (2008) (seriál)

Líbil se mi nápad, ale provedení mě zklamalo. Jediným tahounem byl Zero a jeho nešťastný osud. Přišlo mi to až moc překombinované. Pořád nějaké záhady a tajemství, že jsem kolikrát nevěděla která bije.

Prostřeno! (2010) (pořad)

Tento seriál sleduji z jediného důvodu - recepty. Vůbec mě nazajímá jak ostatní žijí, co mají ve skříni, kterou si nechají prohrabat cizími lidmi. Dále nejsem zvědavá na to, co si myslí, že bude k večeři, kdo bude vařit, kolik žen a mužů přijde. A ze všeho nejvíce mi lezou na nervy ti dva "úžasní" komentátoři. Už kolikrát jsem měla sto chutí ten zvuk vypnout.Ještě že dávají recepty na internet...můžu je tak shlédnout, aniž bych musela tuto hrůzu vidět a hlavně poslouchat.

Eragon (2006)

Opravdu hodně špatná adaptace knihy. Pokud někdo chce z knihy natočit film, měl by se předlohy držet co nejvíce. To, co vzniklo je naprostý paskvil, který má jen pramálo společného s předlohou. Když pominu vše špatné, tak co neodpustím je elfka, která vůbec nevypadala jako elfka. Přála bych si, kdyby se eragon natočil znovu a já mohla dělat, že tahle verze neexistuje.

Letopisy Narnie: Lev, čarodějnice a skříň (2005)

Pro menší a nenáročné diváky je to dobrý film. Ale pokud jste starší tak se na něj nedívejte. Narazíte tu totiž na hodně absurdit, které se těžce stravují, ikdyž se jedná o vymyšlený svět, kde je možné cokoliv. Už jen myšlenka tolika králů a královen, kteří nedělají nic jiného než že se honí po lese je hloupost.