Počátek (2010)

Pro mě je to zatím nejsrozumitelnější Nolanův film. Navíc mám dojem, že Chris má přesně stejný vkus na herce jako já a to je mi tady taky velmi sympatické.Jediná výtka by byla k Ellen Page u které jsem měla trošku výhrady a působila na mě občas nepřirozeně. /až přehnaně šedá myš/Příprava na samotnou akci a vytovoření bludiště mohla být divákovi taky důrazněji, barvitěji předvedena, ale jinak zážitek. Zajímavé-jak je samotná myšlenka filmu jednoduchá a kam se s ní dá s trochou fantazie dojít. Svělost, kterou bych nesrovnávala s žádným z jeho dalších filmů, proč taky.Nikdy by mě nenapadlo srovnávat Formanova Valmonta s Přeletem, tak proč to dělat tady.

Přes noc třicítkou (2004)

Tak místy šílenost, ale mě to sedlo a pobavilo. Jannifer to hraje slušně a je mi sympatická i svou obyčejností...no jen ty rty :o))). Mark Ruffalo nás hodí do klidu a pohody a dívat se na jeho hraní je pokaždé velmi příjemné-je to jeden z těch nenápadných herců, kteří nikdy nezklamou a přesto se o nich moc nemluví. Myslím, že jsem to zvládla už napotřetí a jako oddychovka to není vůbec špatné a to navzdory všem komentářům.

Bejvalek se nezbavíš (2009)

Douglas byl dobrý, ale jinak trapárna jak se patří.Jennifer Garner mám docela ráda a tenhle fim jsem chtěla vidět hlavně k vůli ní, ale tady rozhodně nebyla v dobré kondici. Čiší z ní vyčerpanost a nějaké to kilo navíc by nebylo na škodu. Mattew předvedl svůj další průměrný výkon. Pokud bych mohla, tak bych třetinu filmu dala rychloobraz a to není vůbec dobré.

Austrálie (2008)

Nesedlo mi to, nesedli mi herci, nesedl mi způsob vyprávěví a nesedl mi ani příběh sám. Jen to kouzlo Austrálie je silné a donutilo mě shlédnout tento příběh do samotného konce. Za tři, ale s odřenýma ušima.

Stopky lásky (2009)

Prima námět, neotřelý a svůj, výběr spíše méně známých herců není vůbec špatný. Jen toho komediálna tam mohlo být o něco více, ten nápad si to přímo žádá.

Tygr a sníh (2005)

Někomu můžou Benigniho střeštěnosti a hraní lézti na nervy a býti trapné, ale mě naopak svým projevem okouzluje a zdá se mi originální a svůj. Je mi sympatická i účast manželky v jeho mnoha filmech, ač se jedná o malou protekci, tak jistě zasloženou, protože ona se do těch jeho filmů příjemně hodí - má charisma a kouzlo osobnosti. Tygr a sníh je o lásce, která hory přenáší. Je roztomilým způsobem neopětovaná, ale ne úplně. Benigniho ukecanost jak ji známe je zase v plném toku a když přestane mluvit jeho výraz hodně zesmutní, takže Roberto mluv a toč, protože já se bavím. A pohled na tygra v obložení sněhových vloček se nepoštěstí vidět každý den.

Odvlečen (2007)

V dnešní době docela lehce uvěřitelný příběh. Hezky natočený, dobře zahraný . Jake Gyllenhaal mě ve své roli štval, /ale hrál ji přesvědčivě/ a nakonec" nezklamal." Herecké obsazení velmi příjemné a to mluvím o každé z postav. Výborné, koukatelné, trošku ukecané, ale smysluplné a těžce reálné.Já tomuhle prostě věřím, i když nerada.

Okrsek 13 (2004)

Klady: bylo to svižné, mělo to akci a výborné parkourové kousky včele s Davidem Bellem. Zápory: strašně naivní scénář, ale tak hrozně moc nepravděpodobný až jsem se musela smát,což možná není zase tak špatně, ale pokračování už zřejmě neuvidím.

Vlkodlak (2010)

Rozjezd byl slušný, období před dvěma stoletími si nedokážu představit ani jinak, ale samotný příběh? Měla jsem se bát a místo toho jsem nevěřila vlastním očím. Proměna ve vlkodlaka slušná,ale ta hlava s tím do oka bijícím čumáčkem na mě působila až komicky. Kdyby nebylo povedeného střihu a zvukových efektů, tak bych se nebála téměř vůbec. Emily Blunt měla být zřejmě zpestřením, ale tady až nechápu ten smutňoučký a stále zůčastněný výraz, bylo to spíše otravné.A Benicio? Toho mám ve svém topu, ale tady toho moc nepředvedl a ten účes, bože bože. Jedním slovem : zklamání.

Ohňostroj marnosti (1990)

Ze začátku to vypadalo hodně slibně, ale tady mě nadšení docela brzy opustilo. Mám dojem, že Malanie vypadala na padesát už ve třiceti. Občas světlé chvilky a občas velká nuda-jako celek průměr.