Zdravotník (2020)

Žiadne zložité zápletky nečakajte. Už od začiatku vidno, že záchranár nemá všetkých pokope a v podstate sa všetko točí okolo toho. Film nesklame a dočkáme sa thrilleru, ktorý stojí za pozretie.

Uprostřed ničeho (2023)

Trochu ako Pí a jeho život, ale dalo sa to pozerať. Hlavná hrdinka musela veľa prekonať a vo veľa veciach aj samú seba. Bol som prekvapený čo ju napadlo spraviť zo somarín v kontajneri.... Film ukazuje ako dokáže človek prekonať svoje limityz keď sa jedná o prežitie.

Elita - Série 6 (2022) (série)

Aká škoda, že to nepokračuje na starej vlne, ktorá bavila a v každej časti bolo niečo prečo si pustil tú ďalšiu... Tu sa všetko najpodstatnejšie odohrá v poslednom diele a môžeš zase čakať na pokračovanie

Hra na oliheň (2021) (seriál)

Dobre vymyslený seriál nikdy neomrzí. Každá z postáv zažila vo svojom živote svoje dno, ktoré sa ešte viac prehĺbi hraním tejto hry. Koniec koncov každý si je sám strojcom svojho osudu. A o tom aj tento seriál je.

Pavučina (2023)

Ako pozerať sa na to dá, ale žeby som šiel z toho robiť trhák roka tak to nie. Slabé herecké výkony pokazili všetko čo sa dalo. Načo robiť takúto príšeru kdesi v stene. Stačilo, aby to bola nejaká týraná dcéra, ktorá sa chce pomstiť rodičom a stačilo by to.... Načo vymýšľať zbytočné príšery ?

Saw X (2023)

Ako pár vecí by sa dalo vytknúť, ale inak do seba zapadá aj tento diel skladačky. Saw je proste Saw....

Jedna noc (2016) (seriál)

Na to ako to tu v mnohých recenziách prežívajú sa mi to zdá až prehnané. Ako herecky zvládnuté na jednotku. Dokonca všetky postavy. Lenže musím napísať, že som sa počas seriálu ako keby niekedy nudil a zdalo sa mi, že sa tam nič podstatné nedeje. Čakal som nenormálny zvrat na konci, ktorý by mi vytrel zrak. Žiaľ to bol neutrálny, otvorený koniec. Možno chcel tvorca posunúť seriál a jej obsah niekde ďalej, niekde do ďalšej série...

Chalífát (2020) (seriál)

Veľmi super nápad na seriál. Napätie ako sviňa. Neviem či to bude mať aj pokračovanie, ale zrejme áno. Stačili dve časti a mohlo sa to dotiahnuť do konca. Možno niektoré dejové linky mali ostať naschvál takto otvorené... Oplatí sa pozrieť

Pustina (2016) (seriál)

Pochmúrne prostredie a ľudia, ktorí sa snažia prežiť zubami, nechtami v tejto dedinke spravili svoje.... zápletka až do samého konca. Seriál skoro ako keby ani nebol natáčaný u našich susedov. Veľmi pekne spracované. Treba pozrieť.

Milé dítě (2023) (seriál)

Veľmi pekná miniséria. Postupne sa ukazuje a rozuzuluje celý príbeh. Páči sa mi aj záver. Čakal som, že bude prešpekulovaný a zbytočne dopletený. Lezie mi na nervy ten policajt čo chce všetko sám vyriešiť... prenasleduje nepriateľa, popritom volá s hlavnou vyšetrovateľkou a vôbec jej nepovie, že prenasleduje nepriateľa a nepovie jej o čudnom správaní ,,Leny''.