Trosečník (2000)

Souhlas s golfistou, bez Hankse by to na 4 hvězdy nebylo. Hej, Dereku pamatuješ na našeho Wilsona v Grady´s?:)

Příběh z Bronxu (1993)

Čas od času se na to mrknu znova, mafiánské prostředí mi sedí. De Niro hrál dobře, hudba výborná. Jediné, co mi pokaždé při sledování vadí je role Lorenzova syna. Vypadá jak buzna, obléká se jak buzna, ale hlavně - BĚHÁ TAK!!! Kdyby se vypustily všechny scény, ve kterých se "C" pokouší o běh, byl by tento film opravdu lepší:) Já vím - jsem magor. Ať ale zakončím pozitivně. Minirole Pesciho byla super a prostředí Bronxu se Robertovi podařilo navodit dokonale..

Carlitova cesta (1993)

Mám rád gangsterky a Pacina a to jeho fuck this a fuck that. Obdivuhodný výkon podal taky Penn. You are sooo beautiful.

Lovci hlav (2011)

Jízda! Na scénu s napíchlým psem na traktoře nikdy nezapomenu. Doporučuju všem!!!

Sherlock (2010) (seriál)

Po kompletní 1.sérii mám dnes za sebou Scandal in Belgravia..skvělé..

Pomáhat a chránit (2011)

I přesto, že Irsko je moje srdcová záležitost, nemohu jinak. Některé hlášky opravdu na Iry sedí jak prdel na hrnec, ale že by to zas byla taková sláva, to teda rozhodně ne.

THX 1138 (1971)

Mám rád sci-fi. Toto jsem ale nepobral. Podobnost s 1984 se nabízí automaticky. Začátek je tak strašně nudný, až běda. Všude spousta pseudointelektuálních žvástů, přehršel čísel. Hvězda za technické zpracování (na tu dobu) a závěrečnou honičku v autě. Ale nevím - možná časem ještě nějakou uberu..

Ajťáci (2006) (seriál)

Je to mor!!! Did you try to turn it off and on again?!?:)

Kiss Kiss Bang Bang (2005)

Těžko se mi to hodnotí. Některé chvilky povedené, jako celek to ale nefunguje. Je to překombinované, nelíbilo se mi střídání humorných (ikdyž některé vtipné byly) a vážných scén. Snad nikdy jsem ještě nebyl takto rozpolcený, marně přemýšlím, kde udělali soudruzi z NDR chybu. Downey je dobrý herec, Kilmera moc nemusím, ale role buzny "Gay" Perryho mu celkem sedne. Začátek dává tušit, že to bude zajímávé, ale postupem času, je to spíš horší a horší. Nelogičností je čím dál víc. Odškrtávám ze seznamu a never more..