Bathory (2008)

Zklamal jsi mě, Juraji. Jednu hvězdičku máš za hezké exteriéry a tu druhou za zajímavý pohled na hraběnku Báthoryovou. Bojové scény jsou SHIT a ty velkolepé vynálezy TAKY!

Ponorka U-571 (2000)

Souhlas s Mattym, vedle Das Boot nebo K-19 Widowmaker si to stoupnout nemůže. Asi nejvíc mi vadilo, že to není podle skutečných událostí. Trocha věrohodnosti a mohlo to být někde jinde..

Earth (2007) (TV film)

Dal bych 5 hvězd, ale vzhledem k tomu, že je to celé vykradené ze seriálu Planet Earth a osekané na 90 minut, nemohu jinak..Dá se na to samozřejmě dívat, protože záběry jsou úžasné, ale radši bych Vám doporučil shlédnout celý zmiňovaný seriál. Howgh!

Absolvent (1967)

Taky někdy po pár minutách máte ten pocit, že tohle bude něco velkého? Já jsem ten pocit tady měl a nezklamal. Dustin byl úžasný, hudba nádherná a taky všechno okolo. Moc jsem si to užil. Nechápu, že se mi takový skvost dlouho vyhýbal. Těším se, až si to zopakuju. Wanna be seduced by Mrs. Robinson!!!:)

Sledování (1998)

Skvělé, Nolan nezklamal. Stopáž absolutně vyhovuje, je to temné a závěrečný zvrat je výborný. Souhlas se Shadwellem, Pi od Aronofskyho se mi líbilo víc, ale tento kus je také výtečný.

Survive Style 5+ (2004)

Film, postrádající jakýkoliv smysl. Přesto super zábava, originální. Nejvíc se mi asi líbila scéna s hypnotizérem. Come baby, come come baby!

Správná posádka (1983)

Pro milovníky vesmíru absolutní povinnost. Mňamka.

Náš den přijde (2010)

Líbilo. Cassel hraje výborně, scénka s holkama u piána, vířivka nebo náběh na svatbu jsou super. Postavy jsou solidně vyšinuté:) Snad klukům dorostly vlasy než se do Irska dostali..

Sedm samurajů (1954)

No nevím.Styl, jakým je film natočen, se mi líbí. I humor samurajů mi připadá dost dobrý. Na druhou stranu je to dlouhé, postavy splývají, nelze se s nikým ztotožnit. Není to můj šálek čaje, ale nemůžu také říct, že by na mě působil nějak tuctově, průměrně. Jsem rád, že jsem tento kult viděl, ale podruhé už to neudělám.

Jeden musí z kola ven (2011)

Pro mě zklamání obrovské, doteď jsem si nemyslel, že by šlo špionážní drama natočit nudně. Chyba lávky,jde to. Vyobrazení doby i výběr herců se mi líbil, ale prostě to u mě nefunguje. Asi nejsem salónní intelektuál. Ale líto mi to není..