Život je krásný (1997)

Já tady ty hyperaktivní Taloše nemusím. Přesto pokud má člověk volit mezi nějakýma hvězdičkama a 3 dává průměrným filmům,tady musím ohodnotit 4ma. První komediální část "balení princezničky" mi moc nesedí,ale musím uznat,že některé scény na mě působí kladně. V koncetráku už je to za vlasy přitažené hodně,ale o nějakou realičnost tu nejde, člověk spíš musí číst mezi řádky.

Harvie Krumpet (2003)

Smutný,ale hezký příběh jednoho formeláka,který moc do vínku nedostal. "Alcohol can cause drunkeness and nudity"..

Nebezpečně výbušná trhavina (2006)

Hotovo. Jsem rozstřelený ještě teď. Prvních zhruba 20-25min než přijde natáčení posledního dílu trilogie,jsem nechápal. Je to neotřelé,originální, Kaas a Thomsen totálně boží. Vedle takové komedie se americké a podobné zhovadilosti nemůžou ani postavit, nepamatuju si,kdy naposledy jsem se tak bavil. Zvedlo mi to náladu,jak už dlouho nic. Ke konci už jsem měl strach,že trošku přeladí na vážnější notu,ale návštěva v ZOO to zase zabila! 5 jak z praku!!!:)

Adamova jablka (2005)

Ach..něco nádherného..tohle se prostě musí vidět..brilantní herecké výkony, dlouho nezapomenu na xicht nácka Adama a faráře Ivana (Mikkelsen se mi začíná líbit čím dál víc)..jsem z toho filmu nějaký nabok..mazec..

Výstřel (1981)

Absolutní souhlas s Tosim - od Travolty jsem nic nečekal,ale tady se vážně vyšvihl..

Kick-Ass (2010)

Takové překvapení jsem dlouho nezažil. Musím přiznat, že jsem ke snímku přistupoval s despektem. Nakonec jsem byl ale velmi spokojen, má to spád a není to takové lehce předvídatelné jako u jiných superhrdinů.Chválím soundtrack.

Max Manus (2008)

A zase ti Seveřani. Film mě bavil, herecké výkony jsou velmi dobré. A člověk se aspoň dozví o národním norském hrdinovi. Pokud máte rádi filmy z 2.světové, tak by vás Max Manus neměl zklamat..

Zbytečná krutost (1984)

Soukromý detektiv je vážně slizoun, Coenovci už natočili lepší filmy, ale bylo to ok. Souhlas s POMO - posledních 10-15 minut je skvělých..

Opravdová kuráž (2010)

Mám Coeny rád a opět ukázali,že jsou TOP. Obsazení je super (nejvíc se mi líbil Bridges) a hudba se taky povedla. Jen tak dál,pánové..

Vanishing Point (1971)

Totální pecka. V životě bych nečekal,že by mě nějaká road movie mohla bavit. Působivě natočený film o ničem. Příběh je tak přímočarý a jednoduchý,až je to geniální. Co se kamery týče,tak nemám slov,paráda. A ten Dodge je prostě nádherný..