The Mandalorian - Kapitola 2: Dítě (2019) (epizoda)

Ještě o chlup lepší než první epizoda. Ukázalo se, že Jawové jsou nejenom zloději, ale i solidní magoři. Baby Yoda vystrkuje poprvé drápky. Dobrý podmaz. I have spoken.

The Mandalorian - Kapitola 1: Mandalorian (2019) (epizoda)

Uvidíme, jaké to bude - parádní scéna je s nájemným droidem a taky Mandalorianská kovárna:) Jsem zvědav, jak to do celého universa zapadne..

Rambo: Poslední krev (2019)

Posledních 15 minut je John jak urvaný z řetězu. Já jsem věděl, že ty tunely tam nejsou jen tak:) Ikdyž už je Stallone ve věku, tak mu to vždy s přehledem sežeru radši než Reevsovi ve Wickovi.

Fenomén (1996)

Příjemný poklidný filmek.

Roztříštění (2019)

Neherec Worthington v banálním příběhu s "šokujícím" předvídatelným koncem.

Tenkrát v Hollywoodu (2019)

Začátek je klasický Tarantino, těšil jsem se a bavil se. DiCaprio a Pitt jsou skvělí, líbila se mi i ta mladá čupka z ranče. Má to ale i hluché místa, co se děje týče. Dívá se na to ale krásně - už jenom ty vymyšlené filmy, kde Leo účinkuje jsou perfektní, to je přesně Quentinova parketa. Obsazení herce aka Bruce Lee - ten tam hezky sedl:) Je to dle mě na víc shlédnutí. OST není třeba komentovat, na to má pan režisér patent. Hodně to zvedla poslední půlhodina - čekal jsem na rozuzlení a to jsem zaplaťpánbůh dostal - něco podobného jak v Inglorious basterds - Polanski a Tate vs Manson story = spokojenost.

V koutku srdce (2018)

Přesně dle mého gusta. Přímočarý, jednoduchý příběh, který tu byl asi 100x, ale ta poctivost mě vždy spolehlivě dostane. Dobrá hudba a zatím v každém filmu, v kterém jsem na něho narazil, výborný výkon Rolanda Møllera. No jo, když má člověk charisma a umí hrát, tak je to radost pohledět. Hned mi dal zapomenout na vyzobanou slunečnici Vašuta, který mi pokazil svým neskutečným neherectvím i 2 minuty v netflixovském seriálu Threadstone. Málem jsem se osypal. Jsem zvědavý, co Roland předvede v Janu Žižkovi od dalšího tragéda Jákla. Snad to trochu pozvedne.

Joker (2019)

Excelentní výkon Joaquina Phoenixe. Pokud to měl být prequel, tak se mi to moc líbilo - dobře to zapadá do DC universa, které mám (až na pár výjimek) radši než Marvel. Dobře zpracovaný námět (Jack Napier nerovná se Arthur Fleck). Phoenix toho magora zahrál parádně a zařadil se mezi smetánku, protože zatím všichni ztvárnili Jokera neskutečně, ať už to byl před ním Nicholson nebo Ledger. Top záporák!

Metanol (2018) (TV film)

Asi jsem se díval na jiný film - srovnání s Duklou 61 je dle mě úplně, ale úplně mimo. Chabé herecké výkony a celková režie. Všichni honosí první část, já myslím, že slabota. Naopak to vyšetřování mi připadalo trochu záživnější, ikdyž ne o moc. Ok, je to tv film, ale chlast a ČR? To jde určitě zpracovat lépe!

Zapadákov (1973)

Martin Sheen v roli, která mu dobře sedne a ještě i dobře vypadá. Některé záběry vážně hezké, ale chvílemi takové nezáživné, zvláštní. Každopádně to ale za zhlédnutí stojí, to bezpochyby.