Sia - Elastic Heart (2015) (hudební videoklip) odpad!

Je to plytké, prakticky nic mi to neříká, možná, že si někdo zase šlehnul, škoda času

I dva jsou rodina (2016) odpad!

Je mi líto, ale ani trochu to se mnou nehlo, nesmála jsem se, nudila jsem se a dramatu jsem nevěřila, působilo to na mě jako kýčovitá lež, nemám ráda umělotiny. Prázdné s pozlátkem navrch, stejný kýč jako skleněná blyštivá koule na stromeček, dokonalý křáp bez valné hodnoty, navrch pozlacený, uvnitř dutý. Za mě nula bodů, nula hvězd.

Zabiják & bodyguard (2017)

Velice dobře jsem se bavila, trochu mi tam vadil ten juvenilní vztah bodyguarda a agentky, pro mě byl přehnaně afektovaný, tak trochu rušivým elementem, ale film jako celek super. Vtipné, pěkná práce.

Birdman (2014) odpad!

To jako vážně? Co to mělo být? Pro mě žádná komedie a dokonce ani tragedie, po hodině a dvaceti minutách mě trochu zaujal rozhovor paní redaktorky s hlavním protagonistou, ale u mě to ani na půl hvězdy nestačilo. Nudila jsem se moc. Nevím no, když vidím vaše komenty a hodnocení, připadám si divná. Jen jednu světlou vránu tu vidím, tak jo verbal, měla jsem si tvůj koment přečíst před tím, než jsem to pustila, dobře mi tak. Komentář od larelay> cítím to taky tak nějak :-) Jediné, co mě pobavilo byla moje asociace z reálu, v našem okolí se pohybovala jedna existence, taky trochu magor jako byli ve filmu, jen to nemusel hrát, byl reálný a uměl vydávat skřeky páva, všichni jsme mu říkali pípák a tenhle pípák z filmu je oproti němu opravdu dokonale umělej. Jak si jednou zvyknete na originály těžko je budete nahrazovat umělotinama...

Hra o trůny - Série 7 (2017) (série)

Máloplatný, ale tady prostě uvidíte to, co jinde vidět není. Sledovala jsem i dokument o tom, kolik lidí zapálili a jakým způsobem natáčeli scény s draky, chrlícími oheň na protivníkovu armádu, ale k věci. Už dávno jsem se přestala rozčilovat nad jednotlivostmi, které nedávají smysl u filmu, který celý nedává nějaký smysl, protože je to pohádka, já nejsem ani scenarista ani režiser, já jsem jen konzument a buď se bavím nebo ne.Tady mají třeba draci jen jednu hlavu, ale kolik hlav diváků, tolik názorů a tolik tvůrců a tolik režisérů, ani bych ta mínění nechtěla počítat, kolik by vzniklo různých díleček o této hře:-) Sleduju to spíš už jen ze zvědavosti, ale pořád mě to baví, takže si počkám i na osmičku

Rychle a zběsile 8 (2017)

Netušila jsem, že to bude seriál. Pokud se vám nechce moc přemýšlet a nechce se vám spát, je to tady. Pohádka pro velký děti, ale proč ne.

Teorie tygra (2016)

Dlouho jsem neviděla žádný český film, je to o tom jak si kdo ustele, tak si lehne. Nedá se to paušlizovat, ale možná někteří partneři to tak žijí, rozhodně není co závidět, popření identiy druhého a skoro ztráta osoby jako takové, to je tragedie a takový život je asi horší než smrt. Herci byli výborní hvězdy jsou jen pro ně, Bartoška pohodář, jen si nedovedu představit, kdyby ho takhle baba terorizovala, že by se pořád jen usmíval. Úsměvné bylo, že nápad dostal od papouška či co to bylo. Balzarová a ostatní herky byly tak uvěřitelné, že mi to šlo na nervy a proto se mi z toho vytratila ta komedie a dala bych to spíš do tragedie, ale evidentně jsem nebyla ve správném rozpoložení, po druhé do toho určitě nepůjdu

Brimstone (2016)

Na obrázek o jednom magorovi to bylo až moc dlouhý a opravdu se to táhlo. Náboženství není zlo,jak tu někdo píše, zlo jsou jen magoři, kteří dokážou zneužít všechno a to obzvlášť proto, že lidi už nedokážou rozlišovat, tak potom kdejaký magor může vydávat dobro za zlo a zlo za dobro a bude se to táhnout jako červená nit, protože kdekdo se občas snaží, aby žebříček hodnot přehodil jak se to jeho zvrácenosti zrovna hodí do krámu. Dobře zahraný, výbornej finiš>peklo je absence lásky a dobra a nejhorší na něm je, že je definitivní. Proti peklu, tenhle film byl sice zbytečně dlouhý, ale zaplať PánBůh měl svůj konec;-)

Klub vyděračů (2007)

Moc hezký, žádná mravouka, pěkně na tvrdo vysvětlený, jak není třeba někomu vysvětlovat tisícem slovních obratů jak to vypadá, když tě bolí břicho, stačí zařídit, aby toho druhýho začalo bolet a bude všemu rozumět dokonale a perfektně, prosté, naturalistické a hlavně velmi funkční. Za čtyři

Angel Heart (1987)

Angel Heart,Lou Cypher, nomen omen, ale víc než to mě asociace vedla k Nátanovým slovům ke králi Davidovi "Ty jsi ten muž" Film mě nevtáhl, herecké výkony byly super, ale bylo to tak nějak daleko od všeho k čemu to mělo být, prostě zase trochu nesmysl, ani Faust ani anděl ani ďábel. Když to nedává smysl nalepíme mysteriozní a je to, no ale to mně nestačí. Na ďábla bohužel nestačí manikůra a žluté oči, na prokletí a zatracení nestačí být vyděšeným chudákem, který neví, co dělá. Zlo je volba, vědomá svobodná volba.