Nikdo (2021)

Výborná zábava až na ty zase zlý Rusáky, jsem zvědavá kolik let to Amíkům ještě vydží, ptostě zlo musí dostat nějakou formu že? Dokážou jednou vymyslet něco jinýho mimo zlých emzáků a zlých Rusáků, třeba zlý černochy? To je otázka,ale jinak dobrý

Hra na oliheň (2021) (seriál)

Je to jako ze života a život se tomu blíží víc, než virtuální realita, straci bývají jako malé děti a děti dokážou být neskutečně kruté a ani nemusí mít vidinu peněz. To všechno  je v člověku, není to na pět, chybělo číslo 666

Bál šílených žen (2021)

Dílko bezesporu k zamyšlení, někdo by mohl říct dnes je jiná doba, nepáí se čarodějnice, do blázinců se zavírají jen ti nebezpeční a opravdu nemocní a jistě se s  nimi slušně zachází, už nejsme ve středověku nebo v roce 1885. No nevím, nikdy tohle nebylo dobou a lidé si dokáží velmi ubližovat v jakékoliv době a ano i dnes se to děje, jen s jiným pozadím, už ne tak historickým, jako že se nás to netýká. Někteří hloupě chtějí pomáhat medvědí službou, jiní závidí a další si chtějí udržet svou opojnou a zvrácenou moc, doba je jiná, prostředky modernější, ale člověk je stále stejný...

Horizont události (1997)

Opravdu nemám ráda horory a už vůbec ty vesmírné, je to všechno tak dokonale nesmyslné.

Mare z Easttownu - První dáma Hawks (2021) (epizoda)

Jediná věta se neobejde bez kletby, sprostého nebo jen hrubého slova, lidé žijící v rozpadlých vztazích bez sebemenšího náznaku se sebou něco udělat a bez ohledu na děti, zoufalý obrázek ještě zoufalejších existencí. Jen stěží jsem dokoukala konec prvního dílu, dál už nejdu

Vrtěti psem (1997)

Pes vrtí ocasem, protože ho ovládá. Otázka zní: kdo ovládá psa?

Host (2020) odpad!

Několik puberťaček celý film plká a ječí za monitorama a to nezapomněli tvůrci  připomenout trapnou pandemii, tyhle filmy o ničem, pro mě nejsou, je to ztráta času, nedoporučuju

Tomiris (2019)

Příjemná změna to byla oproti všude přecpaným  Hollywood atpod. konečně trochu jiný barvy než jsme nuceni dobrovolně povinně všude mít :-) hezká legenda, hezky zpracovaný, dobrá zábava. Nelze než doporučit

Old Guard: Nesmrtelní (2020)

Tak nevím lidi, ale tyhle LGBT uvědomělý filmy pro mě nejsou, vlastně ani nevím proč  dávám byť jedinou hvězdu je to tak půl hvězdy, ne-li odpad úplný...