Seveřan (2022)

Pokud se nechcete na nic ptát a jenom se podívat na pohádku o pomstě vedenou houbičkama, tak potom je to pro vás. Moc dlouhý to je, ze začátku strašně utahaný, no a celý ujetý, jak jinak.

Bitva kuchařů (2017)

Vašut v Číně , hmm. Tak pěkný pro oči, kdyby se dalo ochutnat z těch maket, tak možná bych dala i víc, příběh takový dost násilný,nedá mi to ani na ty tři mišelíny, je to prostě jiná mentalita.

Bod varu (2021)

Klidně to mohlo být o čtvrt hodky kratší, a v tý partě chyběl alespoň nějaký správňák, všechno to vypadalo jako roboti skoro nadoraz, připomínali spíš nějaký zařezávače ve fabrice než v gastronomii, žádná sranda, no nevím bylo to sice neotřelé, ale zase tak extra se mi to nejeví . Btw, kde asi používají olej z ořechů, většinou všude mají olivový, ale ok, zápletka musí být.

Svědek umírajícího času (1990)

Mám ráda historické a  ty herce a všechno, ale fakt dosvědčuju, že jsem málem u toho umřela a to to prý bylo sestříhané :-)

Titan (2021) odpad!

Větší nesmysl jsem ještě neviděla, Dukorona má už evidentně místo mozku titan.

Duna (2021)

Nejspíš nebudu jediná, koho to naštvalo. Někdo si prostě natočil půlku děje a o ostatním se neví jestli bude nebo nebude nebo kdy bude.

Expendables: Postradatelní 2 (2012)

Ta dvojka hvězd už je jen nostalgická za Chucka a tu mrtvou kobru, ale přátelé, banda starejch dědků rozstřílí, co se dá a pak už nic, to je všechno