Vězení bezpráví (2017)

Velmi příjemná změna, film, kde se konečně neřeší žádné gender liberání magořiny, film čistě přímočarý, slušně  odsýpající, spokojenost na tři a půl

Rytíři spravedlnosti (2020)

Já tenhle styl prost miluju, úžasně poskládaná poskládaná mozaika ze všeho, co člověku není cizí, jednoduše geniální.

Město čarodějnic (2010) (TV film)

nenecháš čarodějnici na živu :-) no ale s tím tématem by se dalo pracovat, jen tvůrci to nějak zmarnili, škoda no.....

Vánoční poselství prezidenta republiky Miloše Zemana (2020) (pořad) odpad!

Už by si měl dát tu vakcínu, však už tady je, proč mu ji ještě nedali? Měli mu ji píchnout v přímém přenosu to by byl projev beze slov, šel by příkladem. Možná bych pak dala hvězdu

Apoštol Pavel (2018)

Chápu, že pro lidi, kteří symboly berou doslovně a bez fantazie a potřebují všechno vysvětlovat jako malé děti a nesnáší nic na co nebyli zvyklí, zkrátka když jim příběh někdo povypráví z jiného pohledu nebo v jiné nomenklatuře, tak je zaručeně špatný, ale pro přemýšlivé to bylo docela super, ono pravděpodobně Pavel byl kontroverzní i ve své době pro některé bigotní lidi, dokonce s Petrem se dostal do ostrého střetu kvůli obřízce, ono i Kristus byl kontroverzní pro farizeje a tak se to táhne celými věky a mnozí budou překvapeni nejen z filmu, který potěšil, dala bych asi jen tři a něco, ale za ten závěr, který říká, že film je věnován všem, kteří byli pronásledováni pro víru, dávám celých apokalyptických, samozřejmě pro zklamané symbolických, sedm hvězd :-) Výborná změna a oddech, s nějakou myšlenkou oproti bezduchým hororům a světu beznadějného, nesmyslného filmového násilí

Šarlatán (2020)

Dlouho jsem na to čekala, ale pro mě je film zklamání, jen podotknu, že být léčitel, nechtěla bych, aby o mně někdo točil film, na kterém bude chtít vydělat atˇ už kariéru nebo prachy, zkrátka jakýkoliv způsob parazitování a bylo by mi jasné, že pravda v tom bude hrát poslední housle, to je úděl všech lidí, kteří se trochu vymykají. Tyhle filmy jsou pohledem tvůrců, takže tvůrce vlastně tvoří úplně někoho jiného, než skutečně byl ten, o kterém to mělo být :-)Homosexualita se mi skutečně příčí a ani moc to nepotřebuju vidět, takže Ivan mi byl patřičně odporný, což asi byl úmysl, tak nějakou tu hvězdu za herce, který snad zahraje všechno,,,

Dámský gambit (2020) (seriál)

Pro milovníky hry královské, je to hezká zábava, některé díly slabší jiné lepší, ale ani v životě nejede vše v jedné rovině. Nutně se tu objevily stereotypem unavující a stále manipulativní pohnutky tvůrců postavit USA proti Rusům hlavě politicky, jakože je nutné všem do podvědomí a ve většině děl divákovi nacpat, že dobří Američané proti zlým Rusům, se tak ptám už dlouho, kdo jednou dokáže brát přátelsky obojí a dopřát druhým i možnosti jiné mentality a snad i to, že všude jsou dobří i zlí a že život není černobílý jako na šachovnici, tak i všude na světě jsou talentovaní lidé a že talent na cokoliv není monopol pro nějakou velmoc, či politický nástroj, ale dar pro člověka. Anya to zahrála výborně. Beth se úžasně distancovala od náboženského fanatismu "dobrých" katolíků proti "zlým" komunistům i velké politiky Bílého domu a zůstala u toho svého, což bylo velice příjemné.

V síti (2020)

V síti jsme všichni, i když tady je to myšleno pouze internetové, ale i ta je propojená s reálným životem, který ovlivňuje a naopak .Nebo právě naopak, reálný život ovlivňuje chování v síti, v té menší, obrazně řečeno, všechno je spojeno se vším. Nebudu dokonce vynášet soud nad některými z těch chudáků, protože nevím, co strašného je k tomu dovedlo, ale je to jako s léčením nemocí, nejdřív je potřeba odstranit příčinu a pak se může člověk, potažmo nemocné lidstvo uzdravit. Tohle se děje a ve velkém množství a nejen v síti, v reálném životě je to mnohem brutálnější a obětí nejsou jen nezletilé dívky, ale všeobecně slabší jedinci, to je na tom to ďábelské, že si dovolují jen na slabší Pornografický průmysl vždycky kvetl tam, kde se chtělo potlačit inteligenci, tam kde přestane vládnout rozum a zdravá vůle, vůle rozpoznat, co není dobré a radikálně říct zlu ne. Prozaicky vzato, už Eva v ráji zaváděla hovory s hadem za účelem poznání a tohle prokletí stále žije a není na světě osoba, která se s tím nesetká a pokud nenasměruje rozum a vůli správným směrem, tak z toho nevyjde vítězně. Co ukazuje dokument je jen částečná pravda, ale tato síť zachytila jen malé ubohé ryby, skutečný žralok plave dál a je horší než virus, nakazí všechno čeho se dotkne, pokud to nemá v sobě obrannou látku, pak člověk klesá na úroveň zvířete a ještě níž, už nerozlišuje dobro od zla, přesný opak, co mu bylo slíbeno "budete znát dobré i zlé" Ty, který jsi dostal duši , nalaď svůj rozum, aby vládl pudům, probuď svůj úřad královský a ne aby pudy spolu se zlými myšlenkami nebo chceš-li zlými duchy, ovládaly tebe a svou vůli nalaď na dobro, kterým je chránit své děti, ale stále zůstává, že cesta je dvoukolejná, každý spočine v tom, pro co se rozhodl

Servant (2019) (seriál)

Pro tentokrát je film zařazený ve správné kategorii, drama, horor a to odpovídá, proto to klidně může být iracionální, v téhle kategorii to nevadí. Nechybělo patřičné napětí, dokonce se nepokoušeli ty nesmysly nijak rozumně vysvětlovat a nechali to hodně na mentalitě diváků, kam kdo nechá zaběhnout fantazii a to je v podstatě nenásilné a správné řešení, jinak by to zmrskali jako hlavní protagonistku, ale ani tak, víc jak tři v tom není

Marie Terezie - Série 1 (2017) (série)

Mám radost z téhle spolupráce čtyř států, protože v nich koření i naše vlastní státnost, kdo rozumí, pochopí, protože díky současné politice bere naše historie za své a už zbývají jen pařezy vykopat a bude dokonáno. Film není nějak světoborný, ale je to dobrá práce, takže bych se těch kořenů držela a hodnotím dobře za tři.