100% blond (2005) odpad!

Vydržela jsem asi pět minut a usoudila, že lepší už to nebude, Carmen se hodí tak akorát na striptýz, ale na film určitě nemá, nevím jak je to v originálním znění, ale dabing tomu rozhodně nepřidal,jistě na to našli uječenou blonďatou týnku, no co už, škoda i těch pěti minut, měla jsem se nejdřív podívat sem, tak příště ;-)

Hitch: Lék pro moderního muže (2005)

Ale ano, oproti těm krváky a sexem přesycenými filmy, které jsem v poslední době viděla, najednou příjemná, jednoduchá komedie, naprosto odpočinkový film, pokud si potřebujete na chvíli oddechnout, tak vřele doporučuji. Dobře obsazené, dobře zahrané, má to šmrnc.

Banshee (2013) (seriál)

Tvůrci evidnetně vědí, co dělají, klišovitý děj vůbec nepřekáží, přestože jsme takové náměty viděli mnohokrát, seriál má hutnou atmosféru, která si udrží vaši pozornost, je plný sexu a násilí, ale ani to nijak neruší a nepřekáží. Dobře zvolení herci jsou dostatečně uvěřitelní a podávají slušné výkony. Milicevic sice žádná velká krasavice, ale role jí sedí, Starr je testosteronový šukací drsňák, taky mu to sedne, kvalitní je i slizský Proctor, ale nejúžasnější je samozřejmě Hon Lee jako Job,extravagantní homiš, kdykoliv se na scéně objevil, získal mou veškerou pozornost. Dávám za 3 a myslím, že je to tak akorát.

Ve stínu (2012)

Politiku nemám ráda, ani stávající ani tu minulou, ale kvůli herectví Ivana Trojana se podívám na cokoliv. Pro mě to byl opravdu kvalitní film, precizně zahraný, dobově uvěřitelný, ale na pět to u mě prostě neukazuje.

Podivuhodný případ Benjamina Buttona (2008)

Už dlouho jsem se nepodívala na něco tak jedinečného, naprosto originální téma, které nedovoluje skončit nějakým zničujícím happy endem. Váhala jsem jestli si tohle zrovna pustím, ale chutnalo to čím dál víc, tak jsem to zhltla a musím konstatovat: vynikající chuťovka.

Princezna za tři koruny (1997) (TV film)

Užila jsem si po čase znovu hereckého koncertu Petra Nárožného a nasmála jsem se opravdu hodně. Pohádka je originální se spoustou vtipných hlášek. Vynikající je závěrečné dělení zla/táků.

Rosamunde Pilcher: Rodinná firma (2011) (TV film)

Šílená mrcha Seraphine neváhá podstoupit ty nejšpinavější intriky. Dosáhnout svého vytyčeného štěstí a to hlavně na úkor druhých, to je její nejpřednější záležitostí.

Hon (2012)

Děti přece nelžou, no a dospělí už vůbec, ale vůbec ne. Jeden světec dal dámě, která pomlouvala, za úkol vzít slepici a škubat ji za chůze po vesnici, když se vrátila, že má hototvo, tak jí řekl: "tak a teď běž a to peří úplně všechno posbírej" "to ale nedokážu" Ano, tohle prostě napravit nejde. Dlouho jsem žádnému filmu nedala 100%, ale tenhle mě dostal se vším všudy. Pedofílie je zločin a pro takový není omluvy, ale co pomluva. Nejhůř člověk snáší nespravedlnost a proto se mnou emoce lomcovaly od začátku až do konce. Na tom honu bych je snad postřílela všechny Klárou počínaje přes paní ředitelku, maminku i tatínka a všechny povedený kámoše a sousedy, vyžranýho řezníka, vykutálenýho prodavače s jejich maximállním morálním cítěním, podělanou komunikací a nefunkčním hodnotovým systémem, jen ty jeleny bych nechala žít. Mads předvedl samozřejmě vynikající výkon, stejně jako v Adamovo jablkách nebo Casinu Royale.

Cyrano z Bergeracu (1990)

Film jsem viděla dabovaný, což je samo o sobě špatně, ale vzhledem k tomu, že Depardieu vypadá jak pivní sud a nikoliv milovník, nemělo to patřičnou šťávu. Nevěřím mu, že by šel bojovat proti stu chlapů s nadšením, ale spíš vypadal, že by si chtěl sednout k nějakému žvanci. Kdysi jsem to viděla jako divadlo v Praze, tuším na Smíchově a musím říct, že to mělo daleko větší šťávu, ještě, že si Depardieu zažádal o občanství v Rusku, aby mu nikdo nedanil miliony a mohl se do sytosti nacpávat, hrát milovníky by už ale opravdu neměl, je to hnus.

Sherlock Holmes: Hra stínů (2011)

Tak nevím, začnu tím dobrým, pěkný kulisy, možná pár vtipných kousků, ale celkově si nemůžu pomoct, strašně prázdný. Superman už je Scherlockovi a jeho knižní předloze tak vzdálený, že už s ní vlastně nemá ani co dělat. Navíc Noomi tahle role prostě nesedla nebo si nesedli herci navzájem, něco tam rušilo a připadlo mi, že prostě patří do úplně jiného filmu a k úplně jiným protějškům. Guy by do staré klasiky přeci jen neměl strkat nos, je mi líto, ale tohle opravdu nenadchlo.