Corpus Christi (2019)

Co na to říct, snad jen, že i ďábel zná částečnou pravdu, dokonce větší část pravdy než člověk, proto se mu tak dobře s lidmi manipuluje. Z temna to vyšlo a do tmy odkráčelo, herec veskrze špatný. Film i přes jakékoliv náznaky dramatu unyle, nudně vleklý

Vedlejší účinky (2013)

Je to hrozně moderní pořídit si vlastního psychiatra dneska, když budu krást a lhát a vůbec dělat všechno, co se okolo běžně dělá, je jasné, že něco vevnitř říká, že je tma a protože slepý nevidí a jednooký není nikde k mání, tak na to je výborný vzít si patřičnou pilulku, podpořit farmaceutický průmysl,, který už tak těžce vydělává na všech lidských neštěstích a doufat, že nenarazím na většího zmetka než jsem sám. Navíc můžu se takhle prezentovat, však všichni mi to budou věřit, kdo by poznal, že je to jinak, však duševní poruchy a pilulky a psychiatři jsou běžná praxe. Tohle je ta tragédie a obraz života už ani ne lidského, ale jako krimi, mě to bavilo, nuže zlo bývá inteligentní a Emily byla zahraná dobře, protože vzbuzovala nechuť, kterou vzbudit zřejmě měla nebo taková je a nic nemusela hrát? Teď nevím jistě.

Memento (2000)

Nepamatuju si o čem to bylo, zapomněla jsem si to napsat a opakovat mě to nebaví :-)

Vychováni vlky (2020) (seriál) odpad!

Nehorázně nudná snůška nesmyslů, opět jedno dílo z kategorie, rozume braň se......

Sowon (2013)

Jedna hvězda, za silné téma, druhá hvězda za herecký výkon toho dítěte, víc nemám, stěží jsem to dokoukala, je to prostě jiná mentalita, ale ta matka mi vůbec nesedla, otec stěží, snažili se sice, ale asi až moc přehrávali , zdálo se mi to strašně násilné, míněno jak herecké výkony, tak scénář.

Královna pouště (2015) odpad!

Pro mě osobně nesledovatelná, přeslazená telenovela naštěstí jen o jednom díle

Svatojánský věneček (2015) (TV film)

Trojan zahraje všechno, kvůli němu jsem si tohle dílko pustila, ale ani hvězda neutáhne všechno.Byla to sice celkem osvěžující změna, trochu ztřeštěná skoro pohádka pro děti nebo možná komedie pro dospělé? Mádl až tak moc nevadil i když do dětských přestav jako princ na bílém koni určitě moc nezapadá. Lišku do hypnotického Rasputinova namaskovali perfektně, ovšem evidentně ho mohl někdo nadabovat, ale asi ta tragická mluva byl záměr.Co dodat, dost mě to vyvedlo z míry, určitě ze stereotypu, ale nějak nevím, co si s tím počít, jestli je to dobře nebo špatně, takže zůstávám uprostřed.

Rocketman (2019)

Já to oslavování teploušů prostě nemusím, v tomhle jsem konzervativní a víc než půl filmu se mi z toho zvedal kufr, no možná to měl být účel.

V pasti (2018)

měla jsem zrovna čas, ale mohla jsem se raději dívat na něco jiného

Out of Shadows (2020)

Zdržuju se ohodnotit hvězdama, nedokázala jsem tu nemocnou osobu dosledovat do konce, ale komentář dám. Na začátku mi nejdřív nebylo jasné, proč stále popisuje svůj skvělý a perfektní život, který trávil sloužením idolům,modlám a schytáváním za nich všechny modřiny, aby se jevily ony modly jako dokonalé a nesmrtelné, v minulém čase. No ano vzápětí jsem pochopila, konečně si nabil čumák, aby mohl prozřít, ale ta změť snůšek všeho svinstva, které se samozřejmě více či méně děje všude na všech úrovních nám měla říct co? Tohle všechno mi patří se všemi lidmi tam, dám ti to zcela zadarmo, když nepůjdeš na kříž, pokloníš se mi a budeš mi sloužit, stejně jako oni.... Tak skoč!