Muž na výpomoc (1971)

Možná typický průběh westernu, ale hroooozně pomalý. Kdyby se alespoň něco dělo. Navíc kamera taky byla taková hodně zvláštní. Zkrátka starý film, který stojí za shlédnutí, avšak nic převratného od něj nečekat.

McFarland: Útěk před chudobou (2015)

Přecitlivělý děj možná až zbytečně bere pozornost, nicméně jde přeci jen o Disney. Každopádně snímek o běhání a ještě na základě skutečných událostí nakonec převládli.

Můj auťák Brouk (2005)

Lindsay Lohanová je fajn, není tu špatná, alee... už asi nejsem dítě.. :)

Proud času (2003)

Příběh stojí zato, začlenění děje do historické doby taky a hlavní dvojice (nebo alespoň pro mě hlavní) Gerard Butler a Anna Frielová jsou ideální. Bohužel to neustálé ohmatávání a nucená přitažlivost mezi Walkerem a O´Connorovou je úděsný, a to je ještě hodně mírně řečeno.

Cesta do fantazie (2001)

Inu, z trojice prozatím viděných nejslabší kousek. Animace super, hudba a nápad ryze originální, ale.. prostě mnohdy nuda. Nemůžu říct, že to nebylo zajímavé, jen ta prapodivnost se tu tentokrát vyskytovala natolik, až se člověk ztrácel. Bloudit divák může, ale pro kvalitní požitek se musí alespoň na konci najít. Tady byl však konec velmi, velmi zvláštní. Oskara bych nedal, ale asi to prostě není pro mě.

Dějiny násilí (2005)

V jednoduchosti je síla. Drsné, chytlavé, uměle nenatahované a co se bojůvek týče dost krvavé. A navíc Viggo Mortensen!

Úžasňákovi 2 (2018)

Feministická stránka (či jak to mám nazvat) je jediná intenzivnější vada na celé téhle pixarovské "úža-show". To, že téměř po celou dobu se v pořádné akci nachází jen "dokonalá" elastička, hodně zklamalo. Ano, všichni se nakonec předvedou ve vší parádě, ale když už na place koluje tolik superhrdinů, nechat Úžasňáka měnit plíny, dost zamrzí!

Poslíček (1993)

Rozhodně ne únavná komedie, jen trochu naivní a ke konci laciná. Nicméně Michael J. Fox mi nepřišel protivný, naopak mnohdy ten jediný film podržel.

Psí odpoledne (1975)

Nevšední legrace to vskutku je, leč po odhalení "manželky" to dost slábne, vtip se ztrácí a Al Pacino bez klímy je notně unaven. Co víc, trapný konec nasazuje všemu korunu a škrtá tak těžce nabyté hvězdy! Děsivější je snad už jen skutečnost, že tak neschopná policie skutečně někdy existovala... Jinak ale ámen uživateli "Mol", ámen !!!