Noční koupání (2024)

Horor, kterých podobných je stovky. Ničím nepřekvapil a vcelku jednoduchý příběh. Prostě typický horor na dobrý večer. 50%

Lights Out (2024)

Vcelku průměrný akční film, ze začátku o boji, potom se do toho zamotala zkurumpovaná policie, dluhy a masakrální střílení nakonec. Prostě to celé působilo tak hrozně nepřirozeně.... Adkins zde zahrálo hodně minoritní roli a umřel v ní, taky škoda, Frank Gillo je na role těchto kalibrů už moc starý... Škoda toho filmu, ale nějak moc nezaujal. 50%

Bod obnovy (2023)

Nikdy bych nevěřil tomu, že češi a slováci dokáží natočit tak dobrou sci-fi futuristickou šílenost, co mě bude bavit po celých 116 min. To že oživování lidí je pořád docela nesmysl, tak i tak bylo skvěle natočené. Ani světová špička by se za takový film nemusela stydět. 75%

Wanted Man (2024)

Hodně průměrná akční nuda. Vcelku dlouho se pořádně nic nedělo a nakonec taková střílečka a konec.... No Lundgren natočil už i větší kraviny, tohle sice bylo docela realistický, ale taky ne zrovna moc záživný. 50%

The Beekeeper (2024)

Za mě to byl opět velice povedený akční film. Sice zde nebyla žádná větší zápletka, ani to nebylo nějak extra napínavé, ale akce byla jak barák. Pořád a krví se taktéž nešetřilo, takový horší John Wick, co se akce týče. 70%

Aquaman a ztracené království (2023)

Za mě dobrý a zábavný. Nejvíc se mě líbilo takový to vznikající pouto mezi bratry, párkrát jsem se i %zasmál. Zápletka sice téměř žádná, příběh jednolitý, ale pobavilo to. 70%

Hunger Games: Balada o ptácích a hadech (2023)

Je to tak, jak bylo řečeno. Lidé se nerodí zlí, ale dobří, jen je určité okolnosti na stranu zla dokáží přivést. Smutné, že to tak bylo i u pana Snowa, který by ze začátku nedokázal ublížit ani mouše, ale nakonec napříčinil smrt nemála lidí. 60%

Rebel Moon: První část – Zrozená z ohně (2023)

Taková hodně chábá sci-fi, vzhledem k tomu, jaké od toho bylo očekávání. Snaží se to napodobit různé sci-fi master pieces, ale něco tomu šíleně chybí. Postavy průměrné, příběh podprůměrný, větší zápletky žádné.... A tak nějak plyne doba, 2h jsou fuč, ale nenechá to v dívákovi žádný speciální pocit... Snad bude druhá část lepší. 55%

Prisoner's Daughter (2022)

Za mě to byl takový hodně příjemný film, který ukazoval na to, že stát se dobrým člověkem a chtít napravit své chyby není tak jednoduché, protože ztracená důvěra se zpět získává těžko. Max to ale dokázal a nakonec udělal pro vnuka a dceru nejvíc, co před koncem života mohl, dal jim bezpečí. 60%

On se bojí (2023) odpad!

Tohle byla tak neskutečná psychologická scifi sračka, že nic nedávalo smysl. Hroznej trash, kdo se rozhodne si to pustit, tak upřímnou soustrast. 5%