Birth/Rebirth (2023)

To byla ale kktina, co popírala snad všechny vědecky dokázané věci. Trošku sci-fi s velice nudným průběhem a i při zrychlení filmu jsem si připadal, že je zpomalený. Reinkarnace.... skvělá věc, ale tady to fakt nefungovalo. 40%

Stvořitel (2023)

Tak hezký film a tak smutný konec. AI může rozhodně být pro budoucnost hrozbou, ale pouze v momentě, kdy selže některý z lidských faktorů. A jelikož jsme od přírody tvorové, co touží po bohatství a moci, tak k tomu žel bohu jednou dojde. V tomto případě to bylo přesně opačně. Překvapivý film, neřekl bych trhák, ale mělo to hrozně moc věcí do sebe a hrozně moc věcí k zamyšlení. Bude budoucnost jako tahle, nebo budoucnost jako skynet? Kdo ví :-)

Přízraky v Benátkách (2023)

Branagh v roli Poirota v téhle filmové minisérii je naprosto skvělý. Film je režírovaný velice napínavě a až do konce nevíte, co se stane a kdo je vlastně vrah. 75%

Vymítač ďábla: Znamení víry (2023)

Filmů o démonech a exorcismu je v dnešní době spoustu a když chcete takový film natočit, tak musíte přinést něco, co tenhle žánr ještě neměl, nebo to minimálně natočit nějak napínavě. Žel bohu u tohoto filmu to nebylo. Herecké výkony byly podprůměrné, v průběhu filmu se nic moc scary nedělo a finální rozuzlení byl takový exorcismus pro amatéry. Pointa filmu je sice pěkná, ale celkový efekt nic moc. 45%

Hotel Continental (2023) (seriál)

Jestli čekáte Johna Wicka, tak jediné co s tím má tenhle seriál společného je ten hotel. Vcelku to ušlo, ale žádný zázrak to nebyl, chvílemi to bylo až moc ukecané a .... No zkrátka takový průměrný seriál. 65%

Loki - Season 2 (2023) (série)

Tenhle seriál nemá chybu. Je to prostě propracovaný skvost, který nemůže ani začít nudit, protože je v něm pro lidské chápání tolik věcí, které nejdou vysvětit a přicházejí tak nepředvídatelně, že .... No prostě Loki se povedl, ať už S1, tak i S2. Přál bych si víc takových věcí od Marvelu, protože ty sračky, co poslední dobou točí jsou na hraně koukatelnosti. 90%

ONEMANSHOW: The Movie (2023)

Vlastně je to takový film o filmu, co vlastně nemusí být filmem. Ano, Kamil je na tohle expert a ať už je film jaký je, tak je to vždy o něčem větším. Jestli dobrém nebo špatném, to nechám být na Vás, ale jedno se mu vytknout nedá. Ten člověk fakt umí lidi překvapovat. 60%

Plán na důchod (2023)

Nejlepší zabiják všech dob připomínajícího starého bolavého dědu, který se sotva ohne. Komedie taky nebyla nic extra. Takový odpočinkový dýchánek na večer, jinak se to nedá brát vážně. 45%

Zlo si umí počkat (2023)

Scary horor, ale bez zápletky a hlavně bez rozuzelní. Prostě zlo je bylo a bude a nic s tím neudeláte vy zmrdi a nasrat. Vcelku nuda. 50%

Jawan (2023)

No nebylo to špatný. Na indy to dokonce nebyla až tak přepíčený, jak by to mohlo být :D Pohodová akční podívaná. 60%