Obchodníci s bolestí (2023)

Aneb jak se podvodem dají vydělat miliardy a ještě víc, když svůj podvod nabízíte lidem, kteří jsou v nejsložitější situaci - těm kteří mají bolesti. Pár chamtivců a obchod s fentanylem se může rozjet na plné otáčky a pokud ztratíte trošku té morálky, tak vám nic nestojí v cestě, tedy skoro nic. 65%

Zabiják (2023)

Vcelku zajímavý film o nájemném zabijákovi. Jak to je říct, mělo to takový zajímavý nádech realističnosti. Žádné přehnané plány, střelné zbraně, souboje. Vlastně jen používání chladné hlavy a držet se nějaký určitých zásad. Ty však jsou záhy porušovány a nebýt takového hodně nedokonalého konce, tak bych tam jebnul i ty 4*, něco tomu ale chybělo. I tak to ale mělo kvality. 70%

Tři mušketýři: D'Artagnan (2023)

Tyhle akční mušketýrské filmy ze staré doby mám skoro stejně tak rád, jako filmy se samurajema. Spousta akce, soubojů, intrik, ale i srandy, lásky a lehkosti. Prostě na tohle jsou francouzi experti a jsem za to rád. 70%

Den a půl (2023)

Muslimák, co si chce pořád něco dokázat a mít pravdu, na druhou stranu je cute, jak má zájem o svoje dítě, ale unést kvůli tomu se zbraní svoji bývalou ženu a nechat se pronásledovat celým policejním sborem.... Bad Idea. Samotný film nějak nenadchne a napětí je tam tak v 1 moment, jinak je to docela nuda. 45%

Nic ve zlým (2023)

Tohle byl moc fajn příjemný film, sympatické postavy, hezký příběh. Taková hezká rodinná komedie pro teens. Why not. 60%

Nefarious (2023)

WAU! Tak tohle je pro mě překvapení mezi béčkovými horory roku. Říkate si, že film v jedné místnosti musí být hrozná nuda? No pokud Vás nebaví hluboké dialogy se spoustou proměnných, tak asi jo, pokud rádi dumáte a snažíte se něco domýšlet a předvídat, tak to je fim přesně pro Vás. Fakt jsem to hltal téměř po celou dobu filmu a nezklamalo to. 80%

Blue Beetle (2023)

jestli je tohle marvelovka, tak já jsem anglická královna. Další zbytečný superhrdina, herecké výkony dost podrůměrné, příběh bez zápletky a tahle kombinace akce a komedie mi teda moc nesedla. 50%

V pasti: Barcelona (2023)

Horor stylu: všichni jsou blbí a jeden člověk téměř dokáže díky mimozemšťanům, kteří jsou na bázi kvantových částic (haha) vyhubit celé lidstvo. Napětí žádné, zápletka žádná, horor v tom taky nehledejte. Spíš je to takový survivor game bez očí. 50%

Kdo se směje teď (2023)

Taková průměrná akční komedie s tlusťochem, který kdysi býval bavičem ruské mafie. Křivdy však ani časem nezmizí a ruská mafie chce po 20ti letech odvedu, tlusťoch se však snaží vést čestný život a z mafiánů nemá zrovna radost. Ale jo pobavilo. 50%

Saw X (2023)

Je pravda, že tohle je od prvního dílu díl, který stojí za to vidět. Příběh má hloubku, emoce, snaží se pokárat a dokáže vzbudit strach. Skoro tak dobrý, jako první díl, ale pořád to na něj úplně nemá. Rozhodně ale skvělý saw! 70%