Sound of Freedom (2023)

Otroctví a prodej dětí je fakt nechutná podívaná, i když jde jen o film, který byl ale inspirován skutečnými událostmi. To z něj sice činí svým způsobem dokumentární unikát, ale samotný děj je fakt hnus a zároveň to není nijak napínavé. 65%

Gran Turismo (2023)

Rozhodně skvělej autobiografickej film, který má naoprostou většinu věcí podle reality a to ho dělá ještě lepším. Prostě je to tak jak se říká, pokud máš sen, jdi za ním a nevzdávej se. Ne každému se to povede, ale Jannovi se to povedlo. Napínavé to bylo, akční taky, dalo se z toho v uurčitých momentech asi vymáčknout víc, ale .... Zase tolik ne. 85%

Red Rooms (2023)

Tenhle film byl rozhodně zajímavý, co se průběhu procesu týče, ale dějová linka byla extrémně zdlouhavá a nezáživná. Psychologické filmy mi většinou nejdou pod kůži a navíc, když je to tak nechutný, jak je to reálný.... Nah... Radši se podívám na masakr, kde stříká krev, než slyšet ty hlasy nezletilých, jako by to bylo doopravdy. 50%

Silent Night (2023)

Jeden z těch filmů typů "revenge", kde jednání naprosto schvaluji. Na lidi jako gangy, vrazi, mafie, násilnící by prostě neměli platit normální zákony a každá takováhla kurva by měla dopadnout přesně tak, jak tihle v tomhle filmu. 65%

Reacher - Season 1 (2022) (série)

Po dlouhé době opět kvalitní akční seriál s naprosto jedinečným charakterem Reachera. Jeho chování, smysl pro humor, který nebral jako humor (jednou by to mohly být legendární hlášky), smysl pro čest a dobré srdce. Tohle všechno bylo v topu. Upřímně, kdo navrhoval charakter Reachera by měl dostat vyznamenání. Za jeden jediný den jsem shlédl celou sérii a to jsem na to neměl zrovna moc času. Povedená napínavá akční občas i řezničina, co fakt zaujala. 85%

Plán pro rodinu (2023)

Tohle byla hodně fajn akční rodinná komedie, která zároveň nebyla přehnaně kýčovitá. Wahlberg pořád jeden z top herců a tenhle typ filmů mu sedí. 65%

The Last Voyage of the Demeter (2023)

Tohle byl vcelku přijatelný horor. začínalo to stylem vraždí nás nějaká stvůra, nakonec se z něj vyklubal celkem solidní upír a končilo to trošku ve stylu Van helsinga. Why not. Pokračování v tom stylu by bylo fajn. 60%

Seminář (2023)

Taková vcelku přijatelná krvárna, která má ale šíleně pomalý náběh a většina filmu se řeší nějaký obchodní sračky .... To co přišlo po půlce sice bylo moc fajn, ale ta první polovina byla ultra nuda. 50%

Nikdo tě nezachrání (2023)

Takový trošku psycho horor s hodně podivným koncem. Mluveního ve filmu bylo asi jako akce v Esmeralndě, takže jsme se vlastně vůbec nic o ničem nedozvěděli. Ale jinak film pro negramotný, nebo němý, tak rozhodně doporučuji. 50%

Pět nocí u Freddyho (2023)

U tohoto filmu jsem měl doslova dejavu, že jsem ho už někdy viděl a věděl jsem, co se stane. Každopádně to byla taková dětská krvárna, ale k hororu to mělo dost daleko. 45%