• Krátkometrážní

Jezero 3 (2010) (TV film)

Digitální horor jak se patří. Digitální krev, digitální krokodýli a postavy tak "sympatické" že s děsem v očích zjistíte, že fandíte těm odporným digitální krokoušům, aby je všechny sežrali za deset minut, naskočily by titulky a byl by konec. Jednička byla paráda, dvojka už třela bídu s nouzí, ale trojka jí hravě překonala. Chtěl jsem zvířecí horor a dostal jsem kolosální nudu kde nejhezčí je plakát k filmu. Ach jo začínám prudce chápat, proč je Jezero 4 poslední kapitola...

Paranormal Activity (2007)

Cituji kousek oficiálního textu distributora : V tomto hororovém příběhu plném nadpřirozena se strašidelný dům nikterak netají, že není spokojen se svými novými nájemníky. Konec citace...NETAJÍ??? Když se tím ten barák netají, tak proč se půlku filmu nic neděje a pak se děje velmi málo?? Paranormal mě nikdy nelákal, ale chtěl jsem to v rámci hororového maratonu zkusit a auuu to bolelo. Po cca 40ti minutách se otevřou dveře do pokoje...teda to je fakt síla jak diváka dokáže vyděsit průvan...Pak nějaké bu bu bu jsem zlej duch a konec je to jediné co si zaslouží hvězdičku. Herci mi přišli, že je to taky nebaví (koho by bavilo se furt válet v posteli když nejde o sex) a atmosféra zabloudila, takže jsem se jí nedočkal. Hudba byla tak legendární, že už teď si jí nepamatuju a pokračování asi vynechám co kdyby se nedejbože kromě dveří otevřelo třeba i okno, skříň, šuplík nebo tak něco a já se nervově zhroutil....Ale palec nahoru za jednu věc...za ten nulovej rozpočet vydělali fakt balík a to umí málokdo...jen škoda, že mě to prostě neděsilo...

Chaos (2005)

Remake Posledního domu nalevo z roku 2009 se mi líbil, tak jsem byl zvědav i na tento počin, zvlášť když jsem ze všech stran slyšel jaká je to brutalita...A jsem teda na plný čáře zklamanej. Nijak extra brutální mi to nepřišlo, spíš uječené, snažící se šokovat, ale v mém případě marně. Film mě tak nudil, že jsem během něj vyřizoval papíry do práce. Za co teda dvě hvězdy? Za Kevina Gage. Ať je jak je, ten chlapík si tu roli užíval a šel z něj strach. Bohužel zbytek nestál za moc až na konec, který někoho mile překvapí. Podruhé to už ale vidět nepotřebuju to si radši pustím výše zmíněnej remake se Sárou Paxton nebo originál.

Přízrak univerzity (2001)

Děti učte se nebo by se mohl objevit fantóm v černém mondůru a z největšího propadlíka udělat odpadlíka. Totálně tuhého odpadlíka. Černej zpěvák musel být prvotřídní šprt a svou univerzitu milovat, jelikož jak někdo nemá dobrej průměr je s ním ámen. Vše to vyšetřuje mladej detektiv a tomu do očka padla naše hlavní hrdinka Alex, která kromě toho, že je sexy, dokáže také solidně nakopávat zadky a to detektiva dle všeho tuze rajcuje. Černého zpěváka zase rajcuje kuchat blbouny, takže mrtvoly se nám kupí na hromadu, v půlce filmu nejdéle Vám už musí dojít kdo černej bard je a při finálním odhalení (identity vraha ne odhození svršků) se tak můžete uznale poplácávat po rameni, že jste to rozlouskli dřív než ten detektiv. Pohodová španělská jednohubka.

Animal (2014)

Zubatej supodlak útočí a je hrozivější než si dovedete představit. Ještě více hrozné je obsazení. Máme tady toho, co kdysi se Scofieldem utíkal z vězení, pak jednoho gay hošana, nedrsného drsňáka bílé barvy, co má ségru černé pleti, ale rodiče mají stejné (WTF?) a ještě pár dalších kráčejících obědů pro supodlaka. Schovají se v domečku a supodlak krouží kolem a strká čenich kam nemá, občas i úspěšně kousne. Dalo by se to, ale pak přijde scéna s velkým S. Jedna oběť je cupována na kusy, začne hrát pomalá hudba, kamera zobrazí tvář oběti, oběť má přivřené oči, sténá a rytmicky se pohybuje nahoru a dolů....To nepopisuji sex, ale vraždu...já fakt chvilku myslel, že jí tam ten supodlak klátí, než mi došlo, že jí jako trhá na kusy...no torture porn jak vyšitý a já smíchy spadnul ze židle to bylo prostě moc :-D jinak na jedno zkouknutí docela pohodová záležitost..ale ta scéna...já nemůžu :-D

Tichá pláž (2003)

Máte rádi filmy, kde se nic neděje a když se něco děje, tak to nedává smysl? Super, tak to bude Tichá pláž Vaše jednička. Film o pár hercích, jedné pláži, jednomu VW a jediné, co se mi na tomto filmu líbí je ten plakát, kterej mě nalákal a já jelito se nechal nachytat. Nemá to atmosféru, nemá to smysl, nemá to pořádný vraždy, ono to fakt nemá nic. Konec někoho potěšil, mě zcela utvrdil v tom, že je to strašná blbost.

Krvavá sklizeň (2007)

Hilary Swank a AnnaSophia Robb v hororu o deseti božích ranách? No proč ne, když to bude dobrý...BYLO. Atmosféra nám v tomto snímku houstne pomalu, ale jistě, herci jsou více než slušní, kromě dvou už zmíněných dam tu máme třeba Idrise Elbu a další schopné. No jak nám bude filmek ubíhat, tak milá Hilary zjistí, že na to co se kolem ní děje bude věda krátká a v malém městečku Haven se opravdu schyluje ke kolosálnímu průse...ehm maléru, za kterým dle všech stojí 12ti letá bloncka, která ke konci filmu dokáže člověka i solidně děsit. Jestli je AnnaSophia opravdu dcerou satanovou, nebo je malér někde jinde to Vám jako vždy neřeknu a místo toho Vám doporučím následující : Pohodlně se usaďte a pusťte si tento snímek. Je dost dobře možný, že se budete bavit jako já. A když ne? Kobylky na Vás :-D

Strach.com (2002)

Také jsem měl při sledování tohoto snímku strach. Strach, že to nedokoukám. Jestli je něco kolosální nuda tak tohle. Ani nevím proč tomu dávám dvě...asi proto, že i když to nudilo až hanba, tak to zase vyloženě nerozčilovalo a vzít to do ruky někdo trochu (více) jinak, mohl to být koukatelnej film. Takhle zjistíte že hodinu po zkouknutí nemáte šajn o čem že to bylo, ale to je vlastně dobře. Na co si v hlavě držet blbosti. A to přitom Malone neměl špatný filmy, teda podle mě :-D

BloodRayne (2005)

Většina lidí to tady haní, ale moji oblíbenci to známkovali celkem slušně, tak jsem se nechal zlákat a....DĚKUJU OBLÍBENCI !! Byla to absolutně pohodová upířina. Žádnej zázrak, ale pohodové krvavé béčko s prima hereckým obsazením a co naplat Kristanna Loken byla vždy sexy a film kde si dává přes hubu s Michelle Rodriguez no neberte to. Potěšil i pardál Michael Madsen a další známé tváře. Nenudilo to a těch cca 90 minut uteklo hezky rychle. Takže sečteno podtrženo prima upířina na večer.

Dead Snow: Rudý vs. Mrtvý (2014)

Euforie zasáhla mé bytí a já jsem neuvěřitelně nadšen. Jednička pro mě byla čistej průměr, ale TOHLE !! Braindead je branej jako nejlepší splatter všech dob, ale odedneška jsou nejlepší v tomto žánru filmy dva. Minimálně pro mě. Neuvěřitelná jízda plná krve, vnitřností, hlav, rukou, nohou, skečů, zábavných postav a dokonalých scén !! Co vyzdvihnout jako první? Těžká otázka , ale tvůrci se s tím fakt nepářou, v tomhle filmu zařve každej ať už mimino v kočárku, dítě školního věku, vozejčkáři nebo důchodci. Všechno skape a nejhorší na tom je, že se jim budete smát místo, aby jste je litovali. Kristoffer Joner jako zombie byl úžasnej, trio z USA nemělo chybu, hošan z muzea bezkonkurenční, hlavní hrdina super, policajti super (a ta dvounohá kočka co s nima byla) , náckové a rusáci solidně si dávající na polorozpadlé huby taky bezchybní. Scény? Kterou vybrat...Muzeum? První "pomoc" klukovi? Vozejčkáře? Nesmrtelnou zombie Jonera? Závěrečnej masakr? Sex ála Titanic? Nebo dalších asi dvacet? Tohle se nedá popsat to se musí vidět !! Za mě prostě SuperMegaKrutěHustěDokonalá podívaná !!! Plnej počet a i tak je to málo !! Tak...doufám, že jsem to napsal nezaujatě a nenadržuji tomu :-D