Láska na vlnách (2017) odpad!

Oničom, bolo by to smiešne keby to nebolo tak primitívne a mužov urážajúce. Herecky slabé, scenár brakový, film B-čkový...

Sladko-slaná láska (2018) (TV film)

Normálka, pohodička, ľahký príbeh, herecké výkony nič moc, ale ako slušná oddychovka s manželkou po boku vpohode.

Všem klukům: P.S. Stále tě miluju (2020)

Konečne slušný romantický film, kde dokonca ani úplne netušíte ako to skončí a sem-tam sa aj nejakých zvratov dočkáte... Milé, vizuálne veľmi kvalitné a originálne, ale hlavne to nie je oplzlé ani dvojzmyselné ako väčšina dnešných filmov tohoto žánru.

Dokud jsi se mnou (2020)

Po filme I CAN ONLY IMAGINE je tento film dejom ale aj hereckymi vykonmi velkym sklamanim...obzvlast ak vopred nepoznate jeho pribeh.

Dokážeš udržet tajemství? (2019)

V tejto kategórii jeden z tých lepśích a sympatických filmov. Dokonca ani tie sexistické vtípky, ktoré vedia často veľmi preráźať a nićiť príbeh, tu neboli až také prehnané. Romantické, čisté, na nič sa to nehrá, hlavná hrdinka prirodzená (oceňujem, źe niekedy sa uź ani vôbec neobhajuje) a sama sebou. Sympatickejšia než bola v Parenthoode :-P

Solo: Star Wars Story (2018)

Chcete si pozrieť úplne obyčajný film? S trochou napätia? So štipkou romantiky? Taký celkom vpohode príbeh? Niečo, pri čom si možno aj pospíte? Zapnite si Solo.

Ledové království II (2019)

Od dvojok sa priveľa neočakáva. Pri tom aj ostaňte predtým, než si túto "Frozen dvojku" pozriete ... a budete milo prekvapení! :) Olaf je stále Olaf, vtípky a hlášky fungujú. Scenáristi vsadili na veľmi podobné zápletky ako v jednotke (podobne ako to bolo pri Smrtonosnej pasci 2, alebo Sám doma 2) a nič tým teda samozrejme nepokazili. Pre mňa určite lepšia voľba, ako keby mali vymýšľať umelé pokračovanie s priblblými silenými novinkami. Príbeh pôsobí prirodzene. Dozvieme sa viac o ich rodičoch, odhalíme zopár tajomstiev, znovu sa prehĺbia vzťahy medzi hlavnými postavami. Pekné... :)

Westworld - Bikamerální mysl (2016) (epizoda)

Celá druhá polovica prvej série bola veľmi slabá a navyše ma štvala nesmrteľnosť smrteľného človeka Forda, ako aj pištoľníka v čiernom. Konečne je po nich. Konečne sa to posunie, lebo to tápalo v zlom scenári a naťahovali to úplne zbytočne.

Westworld - Dobře temperovaný klavír (2016) (epizoda)

Hm, no ja neviem. Dobrá epizóda, ale ten záver...celý čas čakáte na Arnolda a napokon sa objaví ledva na pár minút (s tým, že konečne viete, kto to je) kým umrie. Ford (Antony Hopkins) je síce ťahač celého seriálu, ale keď mu konečne niekto prejde cez rozum, zrazu vidíme zas a znova jeho úplnú moc a bezmocnosť iných proti nemu. Oničom. Toto ma sklamalo.