Wonder Woman 1984 (2020)

Do polovice výborné, ale potom DC znovu zatlačili na pílu a skazili to.

Princezna z cukrárny (2018)

Na to o aký žáner ide, je to super :) Nič oplzlé, postavy sympatické. Vtipné :)

Artemis Fowl (2020)

Ničím nevynikajúca klasická disney - rodinná rozprávka pre deti.

Vůně Vánoc (2018) (TV film)

Sladký, predvídateľný romantický filmík s vianočnou atmosférou. Nezaslúži si až tak zlé hodnotenie len preto, že ide o jednoduchý TV film. Aspoň tu nehrala žiadna zrúda, zápletka nebola pseudo-komplikovaná, postavy sa správajú ako normálni ľudia (až na pár chvíľ) a všetko je naivne pekné. Vpohode. Popri tých množstvách hlúpych romanťákov je toto fajn.

Last Christmas (2019)

Nečakane dobré. A navyše príbeh prináša aj zopár originaít a zároveň otvára dôležité témy ako život v cudzine, odpustenie (hlavne sebe), láska a hodnoty, rešpektovanie druhých a mnoho ďalšieho...

Na nože (2019)

Celkom yaujimave, fajn, trochu vtipne, so stipkou originality. Ja nedavam hviezdicky za "divacky servis" a teda mi nestaci, ze tu nejaky znamy herec spravi zo seba blbca a to je akoze smiesne. Treba pribeh, pointu, alebo v pripade komedií dobre vtipy atd. Film dobry, ale priemerny.

Coco (2017)

Nádherné! Toľko vrstiev, och. Keď sa vám bude zdať, že je príbeh predvídateľný, ešte počkajte. A keď odhalíte zvrat, stále sledujte. Keď spoznáte výsledok, sledujte ďalej. Nádherné až do poslednej chvíle - ku koncu dokonca stále viac. Vychutnajte si to a aj slzičky potečú :-)

Wind River (2017)

Vyše hodiny čakáte, aby ste sa dozvedeli o nechutnom znásilnení a vražde - čo vám vlastne nedá žiadne odpovede, lebo ste to už priebežne vedeli a mali aj potvrdené. Film vás buď unudí, alebo naopak poriadne naserie - a ani jedno z toho nie je emócia, ktorú pre život potrebujete. Oničom...Ešteže pomsta bola pomerne sladká, jediný pozitívny bod filmu.

Frčíme (2020)

Veľmi milo prekvapilo :-) Pomerne netradičné prvky klasických výpravných rozprávok - napríklad nhy bez tela, motorkári, aj samotný fakt že chalani malo nevlastného otca okrem nebohého vlastného (oceňujem spomenutie choroby, čo zas prepája realitu s Disneyovkou) atď...

38 (2014)

Buďme úprimní - ľudia tomu dávajú vysoké hodnotenie len preto, že je Demitra mŕtvy. Filmové spracovanie nič moc, strih, zvuk, kamera, komentáre ani iné súčasti filmu nezaujali. Ničím výnimočné.