Divoška (2008)

Normálne podpriemerná (čiže priemerná) teenegerská komédia o mladých násťročných individuách a ich vtipno-trápnych študentských problémoch. Jednoduché, ľahké, oddychové.

Amazing Spider-Man 2 (2014)

Nie nie nie, prečo to báječnému a tak zaujímavému komiksovému charakteru, filmári robia? Peter Parker je v komikse osobnosť, veľmi charizmatický chlapík. Toto je zas len ďalšia atrapa.

Amazing Spider-Man (2012)

Ach jaj, zase len priemer ktorý diváka (minimálne od polovice určite) nudí. Sto Spidermanov sa natočí, sto z nich bude slabota.

Letopisy Narnie: Princ Kaspian (2008)

Letopisy Narnie: Lev, čarodějnice a skříň (2005)

Tvorcovia tejto filmovej verzie sa žiaľ rozhodli pre jednoduché a rýchle spracovanie deja, pre pomerne plytké dialógy, neúplné pasáže z knihy a nepútavé zobrazenie. Celkovo tieto filmy o Narnii celému Lewisovmu dielu iba kazia meno. Škoda. Knihy sú úvahové a hlboké, filmy určené pre deti. Slabé. Za nádherný však považujem soundtrack.

Letopisy Narnie: Plavba Jitřního poutníka (2010)

Moja najobľúbenejšia kniha zo ságy o Narnii; avšak film zďaleka dokonalý nie je. Tvorcovia sa žiaľ rozhodli pre jednoduché a rýchle spracovanie deja, pomerne plytké dialógy, neúplné pasáže z knihy. Celkovo tieto filmy o Narnii celému dielu iba kazia meno. Škoda.

Star Trek: Nová generace - Moje loď (1993) (epizoda)

Výborná epizóda na spôsob Smrtonosnej pasce. Posádka Enterprise je dočasne evakuovaná na blízkej planéte. Prázdnej vesmírnej lode sa zmocnia nepriatelia. Kapitán Picard na lodi uviazne a tak sa začína akčné dobrodružstvo v štýle "Táto loď patrí mne!" Postupne likviduje jedného nepriateľa za druhým...

Moucha (1986)

Scény, ktoré boli kedysi hrôzostrašným hororom, sú dnes bežné v každom druhom tínedžerskom seriáli. Nie je vhodné hodnotiť tento kultový film z pohľadu dnešného diváka; vo svojej dobe, pri daných okolnostiach, ide o pútavé dielo. Veď je to predsa svetoznáma Mucha :)

Méďa 2 (2015)

Plytké, hlúpe, nezábavné. Všetko sa točí okolo spermií, nadávok, nechutností. Humus, ktorý chcel byť vtipný, ale nestojí za dlhšie komentovanie.

Méďa (2012)

Trapošina plná trápnych dialógov, vulgárnych slov a sexistických vtipov. Pre plytkých tínedžerov možno zábava, škoda ich.