• Fantasy

Uprostřed ničeho (2023)

Silný film. Ženy to budou brát určitě silněji, než muž. Film bych ale obsadila jinými herci. Migranti vypadají jinak.

Sanctum (2011)

Miluju tento film. Po milionté sedmé se přistihnu, že u některých částí nedýchám. Miluji jeskyně a některé záběry jsou dech beroucí. Jasný, člověk musí trošku přihmouřit oči, ale jako film, pecka! Několikrát do roka musím vidět, je to oddechovka. Díky za film

Ostrov (2023)

Dva dobří herci, krásná destinace, luxusní závěrečné titulky a špatný scénář. Taková škoda. Z toho se dalo vytřískat mnohem víc, po prvních minutách bylo hned jasné, jak to dopadne, o čem film bude. Bohužel nikdo nedával ani pozor, co se ve filmu objeví, resp. na ostrově, když ztroskotali s letadlem. Už jsem čekala jen sušičku s myčkou. Škoda, Škoda.

V zajetí mysli (2022)

Malkoviche mám moc ráda, co hraje to je. Tomuto filmu však něco chybělo. Lepší kamera? Střih? Příběh není špatný, herecké obsazení taky super, ale film působí, jako by ho natočili studenti za tři dny. Škoda

Svatojánský věneček (2015) (TV film)

Perfektní pohádka s hezkým dějem a luxusní herecké obsazení. Sázka na jistotu kvality.

Avatar: The Way of Water (2022)

Málokdy dávám 5hvězd. Musí jít opravdu o unikáty... a to, co jsem dnes zažila v kině, si plný počet hvězd zaslouží. Jde o dokonalé, umělecké dílo. Děkuji, že jsem toto mohla vidět a chvilku na Pandoře zase žít...

Princezna zakletá v čase (2020)

velmi pěkná pohádka, moderní a přitom originální ve starém rouchu. Díky, ráda se podívám znova.

Škola dobra a zla (2022)

Velmi milé překvapení! Na začátku ( při boji) jsem si říkala, to bude blbina...ale postupně mě děj zatáhnul do říše pohádky a tam už jsem chtěla zůstat. Vše dopadne přesně jak má. Velmi kladně hodnotím herecké výkony, kostýmy, hudbu, triky i samotný scénář. Za sebe, velmi zdařilý kousek a podívám se jistě znova. Díky.

Film roku (2021)

Rozhodně divnofilm, prostě něco jiného. Tito tři herci ale perfektně zahráli postavy tří lidí z branže. Zbytečně zdlouhavé ale někde jsem se zasmála.