• Fantasy

Promlčeno (2022)

Dobrý film. Příběh co má hlavu a patu. Z filmu sálá taková ta správná chlapská povaha.

Poslední z vyvolených (2021)

To se kluci z posilky domluvili, že si natočí film o covidu ne? Film je opravdu velmi slabý....

Podvodník z Tinderu (2022)

Děvčata celkem chápu. Každá holka věří na lásku a že právě ona potká toho svého prince... Je to smutné, že chlapi toto dělají ženám. Na druhou stranu, jsou to jen peníze a mohou být rády, že je to nestálo třeba život. Dobrý dokument.

Ploty (2016)

Velmi těžký film, silné téma.

Je s námi konec? (2016)

Velmi si vážím LDC jako člověka, že dokáže svoji slávu obrátit v pozitivní práci pro naši planetu. Nikdy jsem nebyla fanouškem tohoto herce, ale jako člověka si ho nesmírně vážím. Film by měl povinně vidět každý. Od jeho vzniku se za těch 5 let nic moc k lepšímu řešení nestalo. Asi se bude muset stát to nejhorší, aby člověk pochopil. Děkuji za film.

Tři přání pro Popelku (2021)

Krásná pohádka. Čech nesmí být zaprďánek. Na naši Popelku nikdo nemá. Ale pokud se na tuto pohádku díváte, jako na něco nového tak je velmi povedená. Nádherná příroda, krásné kostýmy, koně i herci. Triky moc povedené. Jednu hvězdu jsem ubrala za to líbání kluků. Jako pardon. Je to pohádka.

Karel (2020)

Nikdy jsem nepatřila mezi fanatické fanoušky Karla Gotta. Ale měla jsem ho ráda, jeho vystupování, eleganci, muziku. Měl kolem sebe báječné lidi. Lidi ho milovali a bylo jedno, kolik jim bylo let, či jaká to byla generace. Film je uctivým a hřejivým rozloučením, ohlédnutím za člověkem, který žil tak jak sám chtěl. Já za film děkuji.

Minuta věčnosti (2021)

Krásné záběry na přírodu, hodinový dialog nudil, stále se čeká co tedy bude? A ono nic. Na konci zmatek, že vlastně nevíte co si myslet. Škoda.

K zemi hleď! (2021)

Totální divnofilm, do této divnodoby. Tak mrazivě pravdivé, až to není k smíchu. Opět skvělé herecké obsazení. Jednou to přijít prostě musí.

Krev pelikána: Z lásky k dceři (2019)

Dobrý příběh. Jelikož jsem o filmu nic neslyšela, nevěděla jsem, jakým směrem děj povede. A byla jsem překvapena. Vyloženě psychologické drama a pro ženu, matku, velmi silné téma. Já vím, že já, bych to řešila zcela jinak a dítě by bylo zpět v domově po prvním útoku. Dobrý film, doporučuji.