• Fantasy

Není čas zemřít (2021)

Jsem nadšena, film vás nenechá vydechnout. Akce za akcí. Pro mne nejlepší Bond po Casinu. Perfektně promyšleno, děj je vyloženě Bondovský... Craig je excelentní! Kino bylo pohlceno, nebyli slyšet ani hryzači kukuřice :-)

(Ne)obyčejný kluk (2017)

Smějete se a přitom pláčete... nádherný, dojemný film o lásce, která není vždy růžová. Ale dobro prostě musí vždy zvítězit. Kdo by chtěl žít dobrovolně v nelásce. A nádherná Julia dodává filmu šmrnc.

Reminiscence (2021)

Nápad zatopeného města perfekt. Mašinka na vzpomínky perfekt. Efekty perfekt. Ale ději něco chybělo. Prostředek filmu byl celkem nudný.

Expedice: Džungle (2021)

Z filmu se dalo rozhodně vytřískat víc. Takový průměr a to Rocka fakt žeru :-)

Poslední žoldák (2021)

Fakt jsem se zasmála, naprostá oddychovka a na Van Damma se vždy ráda mrknu. Komedie u které nemusíte přemýšlet... i to je někdy potřeba. Takže za mě: dobrý.

Kdo mi jde po krku (2021)

Byla jsem spokojená, i když se možná dalo i vytřískat z takového hvězdného obsazení víc. Děj dobrý, natočeno také dobře, herci dobře zahráli... Člověk ale stále čekal, kdy přijde něco víc.

Zakleté pírko (2019)

PRO: pohádka je natáčená v pěkných místech, hezké kostýmy, dobře zvolení herci. PROTI: poprvé, co mne pohádka nudila, neměla žádný tah ani spád, dost ,,visela"  na princezně ze mlejna, největší průšvih beru ozvučení filmu. Zvukový podklad byl příšerně nahlas, hudba také a velmi rušila. Přechody mezi scénami mě přišli amatérské.  Celou pohádku držel legrační hastr Mánek. Pan Pavlásek ho krásně ztvárnil a moc mu to slušelo. Takový ten klasický, pohádkový vodníček. Několikrát mne hodně rozesmál. Díky němu, nelituji času stráveného u pohádky. Tak držím palce a budu se těšit na jinou pohádku.

Země nomádů (2020)

Jak moc jí rozumím... výborný film.

Anihilace (2018)

Velmi zvláštní film. Evokuje ve mne depresivní vnímání, podporována divnou muzikou. Díky hororovým scénám, bych film hodnotila jako béčkový horor.  Scéna v majáku je ale velmi silná. Proto hodnotím kladně.