• Krátkometrážní

Neviditelné děti (2005)

Charef - 3*, Kusturica - 3*, Lee - 5*, Lund - 4*, Scott & Scott - 4*, Veneruso - 3*, Woo - 5*.

Samotář (2008)

Průměrná romantická komedie s prvky dramatu s nesympatickou Sarah Jessicou Parker a naopak se skvělou Ellan Page. Na Samotáře si za hodinku ani nevzpomenete a film bych označil jako jednohubku.

Byl to tichý muž (2007)

Zatraceně zvláštní snímek u kterého nevím co si myslet, ale na druhou stranu doufám, že jsem to pochopil. Cappello docela dobře vystihl co se asi odehrává v hlavě loosera kterého si nikdo nevšímá a jen musí snášet kopu urážek na svojí osobu.

Zloději (1991)

Klasický John Woo. Moře akce, střelby, výbuchů a přehnanosti. Asi nejslabší snímek v Hong Kongské produkci od Woa. A když někdo píše, že snímek je nerealistický tak vy jste od Woa něco realistického viděli ?

Christine (1983)

Skvělé béčko od Johna podle knížky od Kinga. Vraždicí auto je dobrý nápad a Carpenter to dobře natočil i když to asi nebylo nic lehkého.

Temná hvězda (1974)

Poloamaterský počin budoucího mistra hororů. Snímek vyvolal na mé tváři hodně úsměvu hlavně u mizerného tématu, efektů a hereckých výkonů.

Kulka v hlavě (1990)

Film byl určitě inspirován legendárním snímkem Lovec jelenů. Hong Kongská verze mi sedla o mnohem více než Lovci jelenů. U snímků jsem se přistihl jak jsem téměř nedýchal a fandil jsem hlavním představitelům, kteří si mysleli jak lehce přijdou k penězům. Woo krásně vystihl jak peníze dokážou změnit člověka a zničit přátelství.

Dar (2009)

Příjemné nenapadné drama s úžasným obsazením. Film je příběh ze života a díky tomu byl zážitek větší než u některých snímků kde jsou emoce přehnané a někdy až kýčovité. Shana Feste má před sebou určitě skvělou kariéru a až teď jsem zjistil, že byla ve Varech v roce 2009.

Posel (2009)

Slušný snímek o mezilidských vztazích. Herci v hlavních rolích excelovali což jsem moc nečekal, ale je to příjemné překvapení. Hlavně pro Woodyho je rok 09 jako sen. Tenhle snímek není příliš pro lidi co nemají rádi pomalé tempo a přehnané emoce.

Princezna a žabák (2009)

Klasický Disney animovaný muzikál. Nic víc nic míň ...