• Krátkometrážní

Blackjack (1998) (TV film)

Průměrné akční béčko u kterého Woo zahazuje svůj talent. Lundgren a jeho smrtíci karty jsou pecka nejvíc. Takhle nepobaví ani kvalitní komedie. Woo prosím běž zpět do Bolywoodu.

Coco Chanel (2009)

Příjemná a jemně plynoucí drama s dobrými herci. Boužel jsem se o Chanel nedozvěděl nic.

Pokušení (2009)

Bože jak já nemám rád Amandu Seyfried. Na snímek jsem kouknul jen díky opět skvělému Neesenovi. Pomalé tempo mi vůbec nesedlo a na Chloe jsem si za hodinu ani nevzpomněl.

Prokletí domu slunečnic 2 (2009)

Nepopsatelně trapné pokračovaní solidní prvního dílu. Trošku nechápu distribuční název snímků. Celé se to odehrává na kukuřičné farmě. Teď zpět k filmu. Je nudný, předvidatelný, neoriginální, stupidně zahraný, trapné dialogy. Jednu hvězdičku dávám jen za vtipného chodicího strašáka.

Výplata (2003)

Zajímavé akční scifi s nesympatickým hereckým obsazení. Rozhodně příjemné překvapení, protože Johnovi to v Holywoodu moc nejde. Akce i záplatka se mi líbila tak dam poctivé čtyři hvězdy.

Živý terč (1993)

Van Damme lítá, běha, chodí, jezdí, skáče s přemetem a vždy se samozřejmě trefí a jeho kulky míjejí. Dále je jeho specialita naběhnout mezi desítky zabijáku a on s jednou bouchačkou vše vypráská a nikdy mu nedojdou náboje. Hodně vtipná béčková záležitost.

Kouzelná chůva Nanny McPhee (2005)

Hodně příjemná jednohubka pro sobotní večer kdy jsem koukal na akční snímky od Woa. Po dlouhé době jsem se u pohádky od srdce zasmál i když děj byl předvidatelný a jednoduchý. Herecké výkony rovněž velmi příjemné a Kelly Macdonald byla nádherná. Už se těším na druhý díl i když tentokrát bez sympaťáka Firtha.

Crazy Heart (2009)

Skvělé zahrané a s láskou natočené. Poprvé co jsem se ve filmu těšil na další a další song a to country nemám rád.

Precious (2009)

Povedené depresivní drama o holce které život nachystal jednu překážku za druhou a ona se statečně prala. Herecké výkony jsou osobně pro mne velké překvapení, protože většina protagonistů moc zkušenosti s hraním nemá. Trošku přehnané mi přišla diagnóza pro Precious a připadalo mi, že pan režisér hrál na city diváků přehnaně moc a zbytečně. Na porotu to zabralo a to byl asi původní záměr.

Single Man (2009)

Herecké výkony jsou excelentní až mi někdy hlavně výkon Firtha bral dech. Ale jako celek na mě film vůbec nezapůsobil a už od námětu jsem moc neočekával. Psychologické drama mám sice rád, ale dvě bukvice to není nic co bych vyhledával.