• Krátkometrážní

Hra snů (1999)

Už moc ohrané téma a velký omyl v Raimiho. Herecké výkony až na Costnera taky nic moc, stejně jako scénař nebo hudba. Ani se nedivím, že film vydělal kolik vydělal a nechápu proč film stál 80 miliónu dolarů.

Muži v říji (2009)

Po dlouhé době poměrně kvalitní česká komedie s příjemným hereckým obsazením. Myslím, že Robert Sedláček vyždímal ze scénaře a celkového námětu maximum.

Volejte Novu (2003) (pořad) odpad!

Nevolám a nevolám.

G. I. Joe (2009)

Po terminátorovi zklamání roku. Stopáž je sice 120 minut, ale během promitání jsem se na čas díval co 10 minut. Letošní rok blockbusterům moc nepřeje. Když k tomu přidám naprosto šílený dabing tak jsem se modlil až už z kina vypadnu. Abych jen nekritizoval tak musím pochválit akční scény a solidní práci kamery.

Hulk (2003)

Průměrný komiksový snímek o zeleném monstru.

Lupiči paní domácí (2004)

Příjemná krimi komedie se skvělým Tomem Hanksem. Škoda jen pomalého tempa a příliš přeplacaného závěru kde se Coenovci snažili diváka asi až moc překvapit a šokovat.

Jednoduchý plán (1998)

Škoda přepalené stopáže. Scénař je sice chytrý a našlapaný, jenže 120 minut je dost a časem snímek ztrácí dech a tempo. Tyhle mrazivé snímku mám rád a Raimi ukázal jaká je jeho parketa.

Rychlejší než smrt (1995)

Skvělý režisér + hvězdné obsazení by mělo znamenat taky skvělý film. jenže tady se bohužel tak nestalo a film je příliš čitelný, lineární a až moc hollywoodský. Naštěstí příjemně rychle utíkal, ale bohužel jsem čekal trošku větší pecku.