• Krátkometrážní

Taxikář (1976)

Příběh obyčejného taxikáře, který se snaží město vyčistit od plevelu. Spojení Scorsese a De Niro opět zafungovalo.

Občan Kane (1941)

Povinnost pro všechny filmové fanoušky. Brilantní herecké výkony, kamera, námět a výprava.

Hodinu nevíš... (2009)

Vizuálně hodně povedený snímek, ale co z toho když konec je takový jaký je ? Konec se hodně nepovedl a tak musím dát 3*. Kdyby si scénarista dál více práce se závěrem mohl snímek vypadat jinak.

Sněženky a machři po 25 letech (2008)

Jedná velká nuda se stále opakujicími se fórky z prvního dílu. Tohle si nezaslouží vydělat ani na náklady.

Zažít Woodstock (2009)

Fantastický film ze zákulisí legendarního festivalu. Je neuvěřitelné jak se lidé dokázali bavit a mít se rádi. Jen škoda, že nevynikl více soundtrack, který v tomhle případě mohl být legendární.

Hanebný pancharti (2009)

Fantazie ... Co Tarantino předvedl jsem dlouho nezažil. Scénař je neuvěřitelně nadupaný stejně jako výběr herců a hudby. Prostředí je taky hodně zajimavé a přímo vás do snímku v táhne. Christoph Waltz po téhlo roli bude hodně žádaným hercem a snad bude aspoň nominován na Oscara stejně jako Brat Pitt za jeho italštinu a řezaní hákačů na čelo nácků. Zatím jednoznačně film roku a už ho pravděpodobně nic nepřekoná. Quintine vítej zpět na výsluní !

Návrh (2009)

Předvídatelné a mnoho krát ohrané téma jenže Návrh mě bavil a o to u komedie jde ne ?

Sauna (1999) (pořad)

Nuda! Nuda! Nuda!

Vzhůru do oblak (2009)

Kouzelný animák z dílny Pixaru, ale Pixar umí daleko lépe. Vzhůru do oblak je hodně emotivní a slabší povahy mohl dojmout i k slzám.

Vlna zločinu (1985)

Šíleně zmatená komedie v produkci od bratrů Coenů. Jde vidět, že počáteční filmy od Raimiho jsou stejné. Rychlý střih, uječené a bláznivé postavy.