• Krátkometrážní

Operace Dunaj (2009)

Sice to není příliš povedená komedie, ale zase není tak špatná jako zdejší hodnocení. Operace Dunaj sice nemá bůh vi jakou zápletku nebo dokonalý příběh, ale klasickým českým humorem.

Útěk z New Yorku (1981)

Povedené béčko s drsňákem Kurtem Russellem a jeho pirátskou páskou.

Veřejní nepřátelé (2009)

Public Enemies je povedená gangsterská podívaná s hvězdným obsazením a povedeným, ale ne však dokonalým soundtrackem. Johnny Depp hraje opět fantasticky a snad ještě v žádném snímku mě nezklamal.

T.M.A. (2009)

Ivan Franěk je naprostý tragéd a měl by se už věnovat něčemu co mu jde. T.M.A. mi nepřipadá zase tak hrozná jak zde čtu komentáře. Atmosféra se mi docela líbila a prostředí domů bylo taky povedené. Nebýt Fraňka a trošku nelogického scénaře mohl bych dát 4*.

Muž, který nebyl (2001)

Hodně zajímavý film s dobrou atmosférou čemuž pomohla černobílá kamera. Billy Bob Thornton byl opět skvělý a role Eda mu sedla dobře.

Poslední cesta (2009) (TV film)

Nudný příběh, nudný Bacon a vlastně celý film byl nudný. Některé scény kdy projížděl mrtvý voják a všichni stáli, drželi se za srdce, tak to na mě působilo trošku směšně.

Donnie Darko (2001)

Co musím brát za drogy, abych viděl toho králička ? Příběh jsem asi úplně nepochopil, ale i přesto se mi snímek líbíl. Herecké výkony a zajímavý námět jsou určitě kvalitním lákadlem pro všechny.

Trainspotting (1996)

Skvělý snímek o drogách s budoucí hvězdou Ewanem McGregorem, ale nebyl jedinný kdo zahrál parádně. Vše podtrhuje skvělá hudba a mega hit Born Slippy.

Doba ledová 3: Úsvit dinosaurů (2009)

Solidní pokračování populárního animovaného snímku. Škoda jen stále se opakujících fórků a 3D bohužel snímek nezachrání z průměru. Snad pánové natočí něco nového a vykašlou se na další pokračování.

Harry Potter a Princ dvojí krve (2009)

Tak trošku jiný Harry Potter než předchozí díly. Harry Potter and the Half-Blood Prince je více ukecaný a tajemný, ale na druhou stranu nenudí ani vteřinu. Jen škoda, že Daniel Radcliffe herecky zaostává čím dál více oproti jeho hereckým kolegům.