Městečko South Park - Casa Bonita (2003) (epizoda)

Eriček je nevychované bezcharakterní sebestředné neohleduplné sobecké arogantní psychopatické netolerantní hovadské xenofobní rasistické a extrémně antisemitské bezpáteřní čiré zlo. Tedy jako vždy, ale tady obzvlášť - masakr :D

Městečko South Park - South Park je teplej (2003) (epizoda)

Krapet nudné a nicneříkající. Je vidět, že jsou společenská témata, o kterých tvůrci v obecné rovině nic nevědí a nemají k nim co zajímavého říci, ale přesto se do nich pouští, a to jen aby na danou problematiku ukázali světu svůj názor. I kdyby nějaká rádoby LGBTQIA+ propaganda existovala, jakože ne a je to jen výplod mysli brečících konzerv, že v televizi viděly homosexuála, tak komika založená na zesměšnění stereotypu o jakékoli menšině je neskutečně laciná a dementní. Pobaví to při jednom záběru na ospalého Mexičana opřeného o auto, ale založit na tom celou epizodu je jen lenost být kreativní a ve výsledku hrozná nuda. Tvůrci tak mimochodem skrze jiné mnohem povedenější díly pracující s nesmyslností stereotypu parodují sami sebe. Kapacita serií se dá určitě uměle naplňovat i jinak.

Městečko South Park - Zachraňte film a Čepičáře (2002) (epizoda)

Souhlasím tady se Spielbergem. S poselstvím této epizody, že by tvůrci neměli sahat na svá vlastní díla a vylepšovat je, tedy vůbec nesouhlasím. Například Lucasem digitálně vylepšené epizody čtyři a šest Hvězdných válek se mi líbí mnohem víc než originální dnes již zastaralé a pro mojí generaci už skoro nekoukatelné verze. Je třeba jít prostě s dobou. A co to je za komunistické manýry, že by umělecká díla nepatřila umělcům ale veřejnosti? To teda ani náhodou. Asi to ale beru moc vážně :D

Městečko South Park - Jedno sprosté slovo (2001) (epizoda)

Za rýpnutí do La Toyi Jackson, kterou nemám rád, vykládám na stůl všechny hvězdy co mám. Ačkoli smát by se ji už teď asi dál neměli. Musí být neskutečné životní utrpení být jediný člen tak slavné rodiny naprosto bez jakéhokoli talentu nebo nadání. Jako nejzbytečnější Jackson na světě, kterého jediného z asi devíti sourozenců skoro nikdo nezná, si už jistě vytrpěla svoje. Naposledy jsem o ni slyšel, když si brala nějakého chlapa. Její bratr Michael mu tehdy při gratulaci ke svatbě doporučil, aby ho nedejbože ani nenapadlo ji vracet zpátky :D

Městečko South Park - Vánoční koledy pana Hankeyho (1999) (epizoda)

Jeden z mých nejoblíbenějších muzikálů na světě a jasný top, co se týče hudebně-vánočního kontentu na Štědrý den. Z této epizody, kterou diváka spoluprovází mluvící exkrement, je cítit skutečné kouzlo Vánoc a mám ji v tomto kontextu zařazenou někam mezi Columbusovo Home Alone a Zemeckisův Polární expres. Naprostá vánoční klasika prostě.

Městečko South Park - Deštný prales (1999) (epizoda)

Geniálně dementní, jedna z nejlepších a nejvtipnějších epizod seriálu. Jeden vtip za druhým a Eriček si tady jede bomby od začátku až do konce.

LEGO® Batman film (2017)

Právě jsem hodinu a tři čtvrtě vydržel sledovat reklamu na stavebnici. Myslím, že to na mě nezanechalo stopy, ale pro jistotu teď budu pár dní v rámci vlastní duševní hygieny koukat výhradně jen do zdi.