Scénář:
John SaylesKamera:
Daniel LacambreHudba:
James HornerHrají:
Richard Thomas, Robert Vaughn, John Saxon, George Peppard, Darlanne Fluegel, Sybil Danning, Sam Jaffe, Jeff Corey, Morgan Woodward, Lynn Carlin, Julia Duffy (více)Obsahy(1)
Zlý galaktický imperátor Sador (John Saxon) přilétá se svým zlověstným vesmírným korábem plným mutantních podřízených na zapadlou planetu Akir, aby zotročil její mírumilovné farmářské obyvatele. Ve lhůtě kterou jim vymezí na přijetí jeho ultimáta vyšlou Akiřané ze svého středu mladíka Shada (Richard Thomas), aby na jejich ochranu naverboval nějaké žoldáky. Shad putuje galaxií a potkává řadu prapodivných bytostí a existencí, které se k němu z různých důvodů připojují. Převaha nepřítele v nadcházející bitvě je ale stále drtivá a porazit jej se jeví jako zhola nemožné. (choze)
(více)Hrají
Richard Thomas
USA
Nejlepší filmy:
The Comey Rule (2020) (seriál)
Kořeny: Další pokolení (1979) (seriál)
Na západní frontě klid (1979) (TV film)
Robert Vaughn
USA
Nejlepší filmy:
Sedm statečných (1960)
Skleněné peklo (1974)
Desatero přikázání (1956)
John Saxon
USA
Nejlepší filmy:
The Name of the Game (1968) (seriál)
Napoli violenta (1976)
Drak přichází (1973)
George Peppard
USA
Nejlepší filmy:
Snídaně u Tiffanyho (1961)
Domů z hor (1960)
Modrý Max (1966)
Darlanne Fluegel
USA
Nejlepší filmy:
Tenkrát v Americe (1984)
Kriminál (1989)
Žít a zemřít v L.A. (1985)
Sybil Danning
Rakousko
Nejlepší filmy:
Tři mušketýři (1973)
Tři mušketýři 2 (1974)
Folies bourgeoises (1975)
Sam Jaffe
USA
Nejlepší filmy:
Ben Hur (1959)
Ztracený obzor (1937)
Špioni (1957)
Jeff Corey
USA
Nejlepší filmy:
Butch Cassidy a Sundance Kid (1969)
Malý velký muž (1970)
Chladnokrevně (1967)
Morgan Woodward
USA
Nejlepší filmy:
Frajer Luke (1967)
How the West Was Won (1976) (seriál)
Zavraždění čínského bookmakera (1976)
Lynn Carlin
USA
Nejlepší filmy:
Baxter (1973)
Taking Off (1971)
Tváře (1968)
Julia Duffy
USA
Nejlepší filmy:
Modrá a šedá (1982) (seriál)
The Cover Girl and the Cop (1989) (TV film)
Noční můry jak od maminky (1981)
Earl Boen
USA
Nejlepší filmy:
Terminátor 2: Den zúčtování (1991)
Terminátor (1984)
Bláznivá střela 33 a 1/3: Poslední trapas (1994)
Richard Davalos
USA
Nejlepší filmy:
Frajer Luke (1967)
Na východ od ráje (1955)
How the West Was Won (1976) (seriál)
Marta Kristen
Norsko
Nejlepší filmy:
Terminal Island (1973)
Ztraceni ve vesmíru (1998)
Pod podlahou (1997)
Galen Thompson
USA
Nejlepší filmy:
Blízká setkání třetího druhu (1977)
Elvis (1979) (TV film)
The Evil (1978)
Nate Esformes
USA
Nejlepší filmy:
Všichni prezidentovi muži (1976)
Columbo (1971) (seriál)
Petulie (1968)
Terrence E. McNally
USA
Nejlepší filmy:
Od devíti do pěti (1980)
Dva týdny (2006)
Takový je byznys (1990)
Whitney Rydbeck
Nejlepší filmy:
Spáč (1973)
Rocky II (1979)
I Know My First Name Is Steven (1989) (TV film)
Rob Reece
USA
Nejlepší filmy:
Crazy Mama (1975)
Orel přistává (1976)
Masakr v Kansas City (1975) (TV film)
S.A. Griffin
USA
Nejlepší filmy:
Sever a Jih (1985) (seriál)
Bledý jezdec (1985)
Na prahu temnot (1987)