Lindy (Kate Beckinsale) má problém s ovládaním hnevu, čo sa prejavuje vražednými sklonmi. Aby dokázalo ovládať svoje emócie, nosí vestu plnú elektród, ktorou si dáva do tela elektrické šoky akonáhle dostane chuť vraždiť. Keď je však zavraždený muž, do ktorého je zamilovaná, rozhodne sa vydať sa na cestu pomsty. Zatiaľ čo sa Lindy snaží vypátrať skutočného vraha, policajti prenasledujú práve ju, pretože sa v tomto prípade stáva hlavnou podozrivou. (Arsenal83)

iXtr3m3

Slušný priemerný akčňák so sexi Beckinsale a dobrým castingom aj vo vedľajších úlohách (Cannavale, Tucci, Sarandon) a hlavne záporákom. Ale bola to len taká jednohubka, vedel by som si to predstaviť buď dlhšie, alebo aj druhú časť, takto sme dostali len takú malú ochutnávku toho, čo už nedostane pokračovanie. Zabudol som to hodnotiť v čase, keď to vyšlo, tak to naprávam teraz. Keď to zrovnám so svojou konkurenciou v danom roku, tak to bolo určite lepšie ako Gunpowder Milkshake, približne na úrovni Katke, ale slabšie ako Protege. ()

Wacoslav1

POciSEM pravdu dí, ale v tom to úplně není. Spíš absence jakýkoliv aspoň trochu reálný akce to svrhává do hlubin pekelných, protože občas i ženský se ženskými můžou natočit kompetentní akční film, aby si člověk neříkal na jakou to zase kouká píčovinu, ale to není tento případ. Tak nevadí snad někdy příště.15% ()

Bozvav odpad!

Vzhledem k tomu, že mne pohled na plastikami zakonzervovanou Kate Beckinsale nijak zvlášť nevzrušuje, nebylo ve filmu nic, ale lautr nic, za co bych mohla dát byť jen třeba deset procent. Vlastně, když o tom tak přemýšlím, větší hovadinu už jsem dlouho neviděla. Souboje zcela mimo jakoukoliv realitu ( včetně té pararelní), zápletka je tak ubohá, až to řve, dialogy vymýšlel sloboduchý netopýr po lobotomii a vizuál je trapný. Pointu to nemělo vůbec. Prostě sračka roku 2021. Kim musí být naprosto zoufalá, když se nechala upíchnout do něčeho takového. Za mne odpad odpadů. ()

Spiker01

Kate Beckinsale je pořád kost a kdo s tím nesouhlasí, tak si v tomhle filmu toho asi moc jiného nenajde. Jasně, je to typický ženský akčňák s klasickými zvraty a nepříliš logickým dějem, mě to ale překvapivě navzdory zdrcujícím recenzím docela bavilo a 90 minut uběhlo skoro jako voda. A co víc, konečně jsem našel vhodnou hereckou polohu pro Jaie Courtneyho, přičemž to bylo v Jolt snad poprvé, co mě regulérně bavil, alespoň těch svých prvních 15 minut. Pokud si platíte Amazon, tak co se týče filmů, tak zas tolik toho na výběr není, takže klidně zkuste. PS : Susan Sarandon si skutečně mohli nechat až do dalšího dílu. ()

Arsenal83

Kate Beckinsale v tejto role? To už tam mohli hodiť rovno Selenu Gomez, čo síce nie je žiadna herečka, ale jednak sa aktuálne výzorom a účesom na Kate z tohto filmu podoba a po druhé, veď tá rola je celá ako stvorená pre mladé dievča stvárňujúce girl power a nie pre takmer päťdesiatničku, než si už akokoľvek pomohla plastikami. Nezdá sa mi dôstojné, aby pani v rokoch sa ocmukovala niekde v uličkách a potom sa hrala na tvrďáčku v puberte a v saku lámala kosti chlapom o 50 kíl ťažším, nehovoriac už o obsahu svalovej hmoty. Podľa mňa tu naozaj zlyhala voľba hlavnej postavy. Najväčším výsmechom bol ale transgenderový detektív. Ten by chytil(a) maximálne filcky a nie nejakého zločinca. ()

• Natáčení filmu probíhalo v Londýně v Anglii a v Sofii v Bulharsku. (SONY_)