V nejvyšší lize získávají hráči baseballu bohatství a slávu, někteří z nich se stávají legendami. Není tu místo pro nezkušené zelenáče nebo stárnoucí atlety. Snad kromě mužstva Clevelandu. Veterán baseballu se zdravotními problémy, podmínečně propuštěný mladistvý delikvent... V tomto roce možná ve výběru Clevelandských Indiánů nejsou hráči, v jaké clevelandští fanouškové vždycky doufali, ale je to skupina mužů, kteří jsou rozhodnuti vytěžit ze své šance co nejvíc. A s týmem, jako je tento, se může stát cokoliv. (Warner Home Video CZ)

Marek1991

Táto komédia je pre mňa legendárnou a dokázala mi srdcu viac priblížiť inak pre mňa v realite totálne nudný a hlúpy šport bejzbal. Veľa hlášok, oddychový film, chytľavá pieseň, bláznivé správanie, oblečenie a účes Charlieho Sheena, no najmä nezabudnuteľné komentovania súpisky a pripravovanie sa na sezónu, či odplata svojej šéfke. Mal som z toho dobrý pocit, má to svoje čaro aj po rokoch. ()

Z0oMb3E

Film pre pozdvihnutie sebavedomia. Film o tom, že keď si Američania niečo zaumienia tak aj 70 ročný dedkovia dokážu vyhrať nad NY Yankees. Film som videl asi 5-6 krát no stále ma dokáže pobaviť. Čím to je, že podobné snímky som hádzal do odpadu, a práve tento mi tak ulahodil? Neviem, celý film má také neviditeľné fluidum. ()

zlabus

Je to sice schéma a klišé ve všech směrech, ale má to příjemné obsazení a celých 100 minut to víc než slušně baví. Nic světoborného, ale pokud chcete relaxovat a užít si fungující sportovní komedii, tak je Major League optimální volba. 70% a přesná hrana mezi třemi a čtyřmi. ()

CrownThomas

Dal bych 4 ****, ale většina hodnocení se pohybuje kolem 3*** a já si myslím, že tohle ja nadrůměrný film, takže přidávám....... ()

OG_Swifty

Sportovni filmova klasika s radou mych oblibenych hercu z dob, kdy jsem jeste chcal do plin a o filmech nevedel zhola nic - k filmu me privedl uplne nahodou easter egg k filmu v Borderlands 2. Premisou se jedna vicemene o totez jako o 10 let pozdeji natoceny Any Given Sunday s jedinym rozdilem - tohle je baseball. Oproti mne znamejsimu fotbalovymu filmu tohle neni tak explicitni / sokujici a humory zustavaji v mezich PG ratingu. Rekl bych, ze tak dve tretiny filmu muzou pusobit bez jiskry az do doby, kdy se luzri seberou a zacnou vyhravat. Film proslavil radu znamych hercu (Russo, Haysbert, Snipes) a bylo fajn je po dlouhy dobe zase videt zarit v necem novym. ()

Martin741

Mam rad sportove filmy, ci uz tie o boxe /seria Rocky/, alebo hoci aj tie o baseballe /Prirozeny Talent/. Tento film vsak nemam rad. Lebo v tomto filme je vsetko priemerne, od scenara, cez reziu S. Warda, dialogy az po samotne zapasy. Herecke vykony su dokonca miestami podpriemerne. 50 % ()

Nach

Průměrná sportovní komedie, která na pohodové odpoledne potěší srdce divákovo. Ovšem o nic světoborného se nejedná. Takový lepší průměr. 70% ()

lakikaki

Nadpriemerná komédia z časov, keď komédie ešte neboli založené na prdení, grganí, padaní a fekálnom humore. A Charlie Sheen je maximálne štýlový. :) ()

Googlak

Parádna komédia, ... Ktorá je plna známich hercov, ...Sheen to snáď ani lepšie zahrať nemohol a k jeho strihu nemám namietky :-), ... Takéto športové komédie sú pre mňa a ešte keď sa k tomu podarí scenár tak tu máme toto ano milí priatelia - Prvá liga (Behám ako blesk, dodám klubu lesk :-)) ()

WolfR

Komediálně laděný snímeček o baseballu. Je to klišovité až běda, ale každá postava respektive hráč tu má své místo a celé to má své nezměnitelné kouzlo. Hodně jsem uvažoval, ale nakonec to oko nepřimhouřím a dám raději silnější 3 hvězdy. ()

SG_ever

"Kdes hrál ?" "V Californský nápravný" "A jak ses tam dostal?" "Ukradl jsem auto" . Jeden z mých vůbec nejoblíbenějších filmů, na kterém jsem vyrostl a jenž jsem shlédnul již nesčetněkrát a stále ho miluji. (95%) ()

Brain-D

Sportovní filmy v mém hledáčku nejsou a nebažím po nich. Jedná se oblíbený film fyzioterapeuta, od kterého beru rady, tak jsem dal snímku šanci. Je to v celku upřímný snímek o upadajícím týmu v baseballu a zaujme to. Ať už vtipností nebo příběhy některých postav. Asi nejvíc si budu pamatovat skvělého Charlieho Sheena, Weslyho Snipese a Jamese Gammona jako trenéra. 70% ()