Záhadná vražda svede dohromady soukromé očko, herečku snažící se prorazit a zloděje předstírajícího, že je herec. (Filmbox)

Plague.

Tak tohle byla jízda, Shane Black jako vystřižený a Val Kilmer mě mile překvapil. Co víc, když jsem se na ten film dnes koukal, tak po každé scéně jsem si živě pamatoval, že jsem ji před pár lety viděl, ale nidky jsem nevěděl co přijde dál, zajímavý zážitek, který jsem snad u jiného flmu nikdy neměl... ()

Pears1

Humornej film v jakýmsi kladným tónu.Val Kilmer co by Parry,kterého otec mlátil v rytmu morzeovky :D.Robert Jr. Harry zlodějíček a nakonec Michelle Monaghan sestra,která hledá vraha své sestry.Nakonec se vše projeví jinak než bylo. ()

me3x®

Trošku som sa stratil v deji... ale ten asi ani nebol nejako podstatný. Michelle tak ako som ju chcel vzdy vidiet :D. A tie hlášky a spoty. Viď pes s ufiknutym prstom, alebo pílenie slečinky. hehehe... ale na 5* až moc tuctové. ()

sirrgulo

Robert Downey Jr. mě opět přesvědčil o svých kvalitách, poté co se objevil jako šmejd (šerifové), skutečná osobnost (Chaplin) nebo třeba prachatý Stark v Iron Manovi i tady válí a dokazuje, že je schopný hrát celou škálu rolí. Navíc do party přibral i Vala Kilmera a Michelle, všem to sekne, všichni hrají fajn a film je opravdu hezky vyprávěný (Harrym), občas dost vtipný (díky Harrymu) a taky v závěru stylově akční (a zas v tom má prsty Harry). Na pět hvězdiček to sice není, ale určitě jsem film neviděl naposledy. ()

yatan

nie..nesadlo mi to...prislis okate a samoukajacie..radsej Pulp, alebo potom viac seriozne na styl L.A. Conf.aaa Downey bol ass fucked by Kilmer..7/10 ()

elpin

Příběh je možná zajímavý a velice promyšlený, ale co z toho když je vyprávěn tak neuvěřitelně zmateným způsobem že ani v půlce filmu jsem nevěděl kdo je kdo a o co že se tam vlastně jedná. A kdyby příběh nestačil, dorazí to blábolící Robert Downey Jr. s IQ zmrzlého tučňáka. Val Kilmer by měl zakoulet očima a na všechny se v tom filmu vybodnout protože ten jediný ví jak si zavázat boty. ()

g3rtrud

Neviem kedy som naposledy videl tak strašne prekombinovaný príbeh. Herci hrajú skvelo, zaznie veľa dobrých hlášok, ale ten príbeh to ničí. ()

vodkasesemte

no, to je tak akorát k žrádlu, vystříhaný, nedodělaný a občas k zblití, když ten homocuc dostane k poprvý masíčko, aby jej v zápětí vyplivl s tím, že je předžvýkané, ba co víc - jeho nejlepčím kamarádem! ()

dokec

no az na podruhe jsem se rozhodl ten film ohodnotit a musim rici, ze dam za 5. nevidel jsem ironman 3, diky kteremu si myslim hodne lidi tento film objevilo. Kdyz jsem KissKiss videl poprve, tak jsem se tady dival na profil a byl to jakoby polozapomenuty kvalitni film (u nas nebyl podle udaju tady ani v kinech) a pritom se mi libil akorat jsem nepochytil pri praci na PC vsechno, tak jsem nechtel hodnotit ...ale kdyz jsem tento pocin videl podruhe, hodnotim 4,5 /5 ,tedy 5* super vtipky, i kdyz se porad snazim si rikat - nebudu hotovej z Downeyho jako kazdy druhy, ale to proste nejde, je to frajer !! plus k tomu spousta povedenych vtipku - film je vtipnejsi nez rada "ryzich" komedii - a i zápletkou, za mě DOPORUCUJI ()

Dejf4

Z filmu sice chrčí strašná pohoda a stylovost. Ale na mě to nějak nefungovalo. Chvílemi až moc zdlouhavé, chaotické. Takové celé bez energie. 5/10 ()

Bawnjourno

Buddycop movie se sympatickou ústřední dvojkou, poctivou bizarní zápletkou, a hezkou ženskou. Po Posledním skautovi nejlepší a nejvtipnější Shane Black. ()

vofo

Je dobré vědět, že je ještě možné natočit film, který si děla srandu sám ze sebe a ze svého vyprávění a při tom má skvělé dialogy, akci alá Poslední Skaut a velmi kvalitní herce a černý humor. Pro mě jasných pět hvězd i kvůli návratu Shanea Blacka. ()

Shane Black a Robert Downey chystají film

17.02.2016

Gosling, Crowe a smrtonosná vražda

Gosling, Crowe a smrtonosná vražda

12.07.2014

Scenáristický klasik Shane Black (Smrtonosná zbraň, Poslední skaut) se před pár lety skamarádil s Robertem Downeym Jr. a dali dohromady hned dva chválené filmy. Kiss Kiss Bang Bang následoval… (více)

Smrtonosný skaut Tony Stark?

Smrtonosný skaut Tony Stark?

11.02.2011

Jon Favreau se vykašlal na Iron Mana 3 a raději natočí rodinnou fantasy komedii z Disneylandu Magic Kingdom. On tvrdí, že ho tahle látka naplňuje víc, zlí jazykové mají za to, že se skrblíci z Marvel… (více)