Policejní akademie 6: Město v obležení

• Česko Policejní akademie 6: Město v obklíčení (více)

Vlna zločinnosti opět zachvátila město a policie nedokáže řádění zločinců zastavit, obzvláště když jsou v akci takoví "experti" jako kapitán Harris s Proctorem. A tak se na guvernérův příkaz ujme vyšetřování speciální tým vedený náčelníkem Lassardem. S ním přichází i další známí: mohutný černoch Moses Hightower, háklivý na poznámky o barvě kůže, lehce trhlý imitátor zvuků Larvell Jones, drobná a nesmělá černoška Laverne Hooksová a nechybí samozřejmě ani fanatický pistolník Tackleberry, energická Debbie Callahanová, Lassardův pohledný synovec Nick a také chodící katastrofa Fackler. Zatímco se policisté radí o postupu, vyloupí trojice lupičů banku. Rozbíhá se pátrání, které dlouho nemá jiných výsledků než řadu trapasů a nedorozumění. Když však starosta s policejním komisařem oznámí, že část nedávno uloupených šperků se našla u Lassarda, a policisté jsou suspendováni, je jasné, že jde do tuhého. Hrdinové se pochopitelně nevzdají a pokračují v pátrání na vlastní pěst. Zjistí, že lupiči řádí přesně na plánované trase budoucího metra, takže ceny pozemků klesají a stávají se ideálním cílem pro spekulace. Když tajemný šéf banditů zahájí poslední část operace Zmatek a nechá vyhodit do povětří elektrárnu, rozpoutá se v ulicích chaos. Ten policie jen s obtížemi zvládá. Jones, Nick, Tackleberry a Hightower se však dostanou lupičům na stopu. (TV Nova)

papadoce

A ja mám tieto americké klasiky veľmi rád. Páčia sa mi všetky okrem sedmičky. Aj tu mám obľúbené momenty, i keď je ich omnoho menej. Harris a Proctor neprestanú baviť.37 je nezaslúžených. ()

lord Ball

Je vidět že čim více proužků tim více adidas neplatí, tohle je už zbytečný díl navíc a to že je již 6. nezamená že je ta serie lepší ()

borohub

Jde poznat, že už autorům dochází nápady(není divu po 6 dílech) každopádně nějaké fóry jsou super, některé zas stupidní. Co víc dodat ()

helrohir

Už šieste pokračovanie tejto série mi príde trochu lepšie než predchodca z Miami Beach, ale maximálne o pol hviedzy, takže vyššie než s jednou nepôjdem. ()

kubilov

Ano jistě, je to průšvih ve srovnání třeba s předchozím pátým dílem, ale rozhodně není Město v obklíčení nejhorší. Zejména závěr to zachraňuje, i když se celý děj příliš neliší a ničím moc nevybočuje, přesto se dá stále sem tam zabavit dá. ()

Brano

Absolútne zbytočné a stupídne pokračovanie. Nie nesmial som sa vôbec a dopozerať to bolo utrpenie. 1* za starú partu, alebo aspoň to čo z nej ostalo. A Herris s Proctorom sú už tak otrepané, predvídateľné a trápne postavy, bez ktorých by som si vedel radšej predstaviť tento film . /20%/ ()

henrycruel

Lassard a jeho parta v předposledním dobrodružství, ve kterém se budou muset vypořádat s lupičským gangem (takže žádný originální námět). Absence Mahoneyho je tu, stejně jako v předešlém dílu, dost znát a žádná ze zbylých postav to nezachrání. Myslím si, že tvůrci už tu pomyslnou krávu neměli dál dojit... ()

ostravak30

Problém je, že šestý díl se znovu opakuje. Staré známé fórky vyplývající z rozdílných povah a vlastností hrdinů. Trochu se nám opakuje i hlavní dějová linka. Ve druhém díle bojovali policisté z akademie proti gangu, nyní znovu. Jedná se tedy o úplně jiný gang, ale ve své podstatě to jiné není. Moc nerozumím tomu, proč po neúspěchu pátého dílu se filmaři pouštěli ještě do šestky a navíc do sedmičky. Zmizela celá řada notoricky známých postav a zmizela i Modrá ústřice. Jediné, co opravdu vážně táhne celý film jsou zlomyslnosti na Harrise. ()

RigorMortis

Ako som už písal inde, odchod postavy Mahoneyho celej ságe výrazne uškodil a od tej doby šla kvalita dolu vodou. Spolu s ním odišlo aj niekoľko ďalších postáv, na ktoré sme boli zvyknutí. Pribudli nové, zúfalo nevtipné a úroveň humoru opäť klesla. Dopozerané len z nostalgie. ()

walkingdead

Autor scénáře musel být na drogách, jinak si to nedokážu vysvětlit. Tady ani jako fanoušek série nemůžu dát víc, tohle vzniklo jen proto, že tvůrci věřili, že se na tom dá ještě vydělat pár $, a herci byli většinou v situaci, že je lepší hrát v takové kravině než jít na pracák. ()

keyzar

Tohle není k smíchu, ale spíš k pláči. Z úspěchu prvních filmů museli vytěžit co možná nejvíc. Tohle absolutně postrádá úroveň. ()