Silent Night

• USA Silent Night (více)

Příběh je o tajemné a maskované osobě, oblečené jako Santa Claus, která řádí a zabíjí v malém městečku během vánočních svátků. Na místních policejních sílách je, aby ukončily toto vražedné běsnění. (spitr)

Corpsegrinder

Po delší době konečně kvalitní slasher co si na nic nehraje a nevypadá jak kdyby ho točili někde na průmyslovce. Vánoční atmosféra je parádní, slušný gore i herci. Škoda že jsem si to nepustil na Štědrej den, tohle totiž člověka dokonale naladí. ()

iampatrik

50% Na druhý den si tenhle horor s tisíckrát omletým příběhem nebudete pamatovat, i když možná jo - některé scény jako například nacpání polonahé ženy do drtičky nemá chybu. To je ale asi tak vše, sice tenhle Santa co místo rozdávání dárečků raději vraždí vysloveně nenudí, ale na druhou stranu vůbec ničím nevybočuje z řad slasherů. ()

Teabag

Pokud béčko není zábavné, je to špatné béčko. A Silent Night není trpící akutním nedostatkem charismatu všech svých postav zábavný ani trochu... ()

wampire23

Priemerný slasher so stupídnym príbehom a chovaním hercov, ale to je pre tento žáner typické, takže sa to ani nedá považovať za výtku. Gore je ľahko nad priemerom, takže za to jedno pozretie to stojí. Merry Christmas. ()

Ronaldo79

Možná trochu přehnané hodnocení, ale já byl se Silent Night spokojený. Santa pořádný badass, vražd hojně a konec hraje pěkně barvama. Neříkám, že atmosféra by se dala krájet, ale tomuto snímku to s chutí odpustím. ()

johnymdoe

Supr, už jsem tomu chtěl dát jen tři hvězdy...ale vysvětlení v závěru (ač blbé), mě přimělo dát ještě o jednu víc. Pěkná vánoční vyvražďovačka a nebýt nesnesitelného/ příšerného (ostatně jako vždy) Malcolma McDowella, tak bych byl schopen tomu dát natruc klidně i plný počet. Za mě 75%, takovéhle kokotiny mě prostě baví :)) ()

Aurus

Na tomhle filmu jdou pochválit jen 3 věci. Vraždy, atmosféra a pár sympatickejch postav. Příběh je sám o sobě docela dobrej a hudba je slušná. U filmu sem sice asi 5 usnul nudou ale i tak to není nic hrozného. Za mě 4/10. ()

agassi68

Aj keď je to jeden z tých lepších filmov tohto pokleslého žánru, hviezdičku dávam za drtičku odpadu a záverečnú tichú noc :). Na viac tento snímok pri najlepšej vôli nemá.. ()

Rathalos

A mame tu vianocny horor v podobe sialeneho zabijaka v obleku Santa Clausa,ktory bezcitne a brutalne zabija jedneho cloveka po druhom,najvacsim plusom filmu su gore efekty,ktore su vyborne,vrazdy su drsne,jedine mi vadila ta policajtka,Jaime King sa absolutne nehodila do tejto role,liezla mi na nervy,nech radsej toci romanticke zalezitosti...:-) ()

CharlieSs

Upřímně jsem nečekala, že to bude takhle dobrý. Vyvražďovačky mám ráda, i když jsou skoro všechny na jedno brdo, ale tohle mě prostě nějak... Vzalo. Dobrý, hodně dobrý krvák. ()

Amynka

Řekla jsem si, že když jsou ty Vánoce, tak bych si mohla pustit nějakej vánoční horor :-) Tak jako vánoční jednohubka mě rozhodně uspokojil...Vraždící Santa působí děsivě a některé vraždy jsou hodně povedené :-) Nejvíc se mi líbilo, jak to schytala holčina hozená do drtičky-to nemělo chybu :-)) A taky jak popravil toho rozmazlenýho parchanta, kterýho bych jako jeho matka zavraždila už dávno :-D Takže není to žádné veledílo, ale na nenáročné pobavení rozhodně stačí! ()

viky13

Fajn vánoční slasher, těch není nikdy dost. Ale s krvavým valentýnem bych to opravdu nesrovnávala, to je totiž mastrštyk. ()

petrik11

Blbosť, ale malo to drajf, typické pre US tvorcov, načo niečo vysvetliť, načo nejaká logika a najmä nech záporák prežije, ani v ZSSR vojnových filmoch sa nenájdu takí hírovia, čo prežijú hádam aj priamy zásad protilietadlového granátu. Tu hej a môžeme sa "tešiť" na Silent Night 2, Silent Night 3, Silent Night 4, Silent Night 5, Silent Night 6..... ()

johnsnow

Musím uznať, že jak som čakal hovadinu, tak som milo prekvapený. Slušné kily, príbeh dobre podaný, a má to dosť zaujímavý záver. Ja som spokojný. 5* ()

Mamlas

Brutální Santa byl super. Ne moc kreativní, ale cílevědomý a důsledný. Ostatní postavy byly už jen komparz, který spíše kazil celkový dojem. Taky je tam spousta vaty kolem a keců a přiblblých vánočních písniček. Dívatelné s výhradami. (38%) ()

Pitryx

Nebylo to špatné, ale některé scény, kde se autor pokouší o filosofii jsou zcela zbytečné. Na film je pak nutno koukat až do úplného konce, kde je ještě takové mini vysvětlení. Občas jsem se i drobátko nudil a gore také nebylo nějak moc, takže slabý průměr. ()

Blazkowicz

Stejně nemastné a neslané jako kdyby datum natáčení bylo v roce 1980s. Vraždění docela bez nápadů a emocí (zrovna na dnešní den se to moc nehodí), Santa je vlastně nikdo a moc mě to nebavilo. Kanadský průměr. 2+* ()