kamil.i

Úprimne, toto je zrejme najväčšia šialenosť, akú som kedy videl. Rozprávanie príbehu s hlavou a pätou je len druhoradá povinnosť. Dôležitejšie je natočiť najbrutálnejšiu alebo najviac crazy scénu z najdivnejšieho uhlu a zostrihať ju tak, až dostanete tyk do oka. Napriek všetkým tým blbostiam v scenári a "hereckým výkonom" podriadeným danému madness štýlu je to napodiv otrlá, ale lákavá zábava vzdávajúca hold počítačovým hrám. Jej atraktivita tkvie v očakávaní stálej väčšej sprostosti v nasledujúcej scéne podporenej komickou hudbou, no môže fungovať výlučne pri absolútnom vypnutí mozgu. ()

Gulde

Tady se musí vypnout mozek a teprve pak si to člověk užije na plno. Totální výmaz ale totální prdel! ()

Morico

Crank byla originální "speed-ačkní" jízda, v Crank 2: High Voltage bohužel došli nápady a tak se jedná prakticky o totéž... nicméně během 96 minut jsem se nestačil začít nudit. Sečteno a potrženo: nezastavitelná akce, všudepřítomný masakr a děvky = 65% ()

ivonca

Stathama považujem za kvalitného herca už od jeho začiatkov, ale ak sa jeho kariéra bude uberať takýmto smerom, tak nemôže ani očakávať, že mu ponúknu slušnú rolu. A to by ma osobne veľmi mrzelo. Cranka 1 som nevidela, a ani už nechcem, hoci aj keď to podľa komentárov vyzerá 2x lepšie, tak mi to za to nestojí. Tak nezmyselný, prehnane absurdný a zlý film som naozaj nečakala. ()

TaanStari

Nejlepší videoherní adaptace vůbec. Akorát, že není podle hry. Více je někdy méně, ale určitě ne u série Crank. Prostě nářez. Úchylný, zběsilý nářez. Jo a taky je tam dobře zakomponovaná hudba, přesně podkreslující atmosféru jednotlivých scén. ()

Rocket

Ja neviem, ale keby to pustím mojej starej mame, tak sa asi nasierie :) Amy Smart sa postarala o tú jednu hviezdičku navyše. ()

icoico

o neco slabsi nez jednicka a hlavne posun do crazy komedie, ktery mnohym nedosel. cekal jsem horsi nastavovani stejne kase, v tomhle mne tvurci trosku prekvapili. nekdy ve 3/4 jsem se ale mistama zacal nudit. ()

ViktorEl

Zbesilá akčná jazda, ktorú som videl asi pred mesiacom a už sa na ňu veľmi nepamätám, keď sa vám film neuloží v pamäti, tak buď ste nedávali pozor, alebo to nebolo až také dobré. Pre mňa to bolo také bláznivé a také prehnané, že mi to už prišlo dosť trápne. Skôr je to paródia na akčné filmy ako akčný film. Na jeden večer je to dobré, ale do filmovej zbierky zbytočné. Stále rozmýšľam, koľko asi Jason a Amy zobrali peniaze za scénku na dostihoch. 60% ()

Gastovski

Je to zbrklejší a bohužel taky zhovadilejší než jednička a to nejen na závěr. Nelze ale popřít, že je to masakr od začátku až do zbabraného konce. Akce a hlášky/nadávky v každé minutě, velmi dobrá a zběsilá kamera a velmi se mi líbil i střih. Ovšem jednička si ještě držela jakous takous věrohodnost, ale tady to už bylo trošičku přehnanější. Z toho důvodu snižuju o 1*. ()

G900

Pokud se vam jednicka nelibila, protoze byla prilis 'blazniva', tak se na dvojku ani nedivejte... :D Trosku epilepticke, desivej konec a rozhodne ne tak dobre jak jednicka, ale stale dost zabavne... Perfektni oodechovka! Co vic si prat... 65 % ()

TomasKotlant

Brutální akce, která udržuje divákovu pozornost zejména za cenu podivné brutality, perverzních záběrů, jednoduchých gagů a s pomocí náhodných více či méně nezajímavých událostí se posunuje vpřed. Tedy spíše pořád stojí na místě. *** Ve zkratce: Může být i hůř. ()

LE0

Pokracovanie tohoto filmu je sklamanie. Cely dej sa opakuje z prvej casti, tak isto ako aj sceny(suloz na verejnosti, odhodenie od el.vedenia,nadmerne pridanie el.enerie vyustuje v rychli beh, a pod).Niektore sceny su absolutne nerealisticke. Nesmrtelnost Cheliosa mi pride smiesna. Mno a zaverecna scena do toho filmu absolutne nepatrila. 1* davam za to ze to malo par vtipnych scen. ()

Druury

Co je moc, to je moc... po vynikajícím prvním dílu jsem se na pokračování moc těšil, ale zklamalo mě to.. bylo to celé absurdní.. možná jsem jen ale nepochopil smysl tohoto filmu... =2* ()

Blonďaté posily

Blonďaté posily