Šílenci kolem Johnnyho Knoxvilla jsou tu s dalším počinem nesoucím název Jackass 2.5, kde jako obvykle provádí bláznivé až nechutné kousky. Snímek by mohl nést nzev také "Co se nevešlo do Jackass Number Two". Objevují se zde také rozhovory s "tvůrci". (V-Ray)

Jango_Fett

Je vidět že měli opravdu hodně nepoužitého materiálu. A i když se jedná jen o nepoužité scény ze dvojky a wildboyz, tak je to nářez. Hlavně scéna s fakírem a nechybí tu ani Bamova rodinka. Jediný mínus je možná až příliš mnoho nechutných scének, chtělo by to zase nějaké šílené nápady co byli v jedničce. Jako bungie ve slipech, raketové brusle atd... ()

cubajz

tak tohle už má s prapůvodním Jackass společnýho jen hodně málo - nudně kecy a spousta pochechtávání, ale když už se pustí do nějaké píčovinky, tak je to většinou doslova o hovně...:)) ()

Andre3000

Stejný šílenci jako dřív, jen to má o trochu méně šmrncu a je to víc o nechutnostech. Jinak jsou to pořád ti stejní chlapíci s klučičí duší, který dělaj hovadiny. Na jednu stranu je to kravina, na druhou to mám rád. ()

Radiq

Takže si to drží pořád stejnou hladinu jak všechny předchozí Jackass. Člověk se na to divá už jenom kvuli tomu, aby ujistil, co ti chujové zas vymysleli. Ale ty nechutnosti by si už konečně mohli strčit do řiti. Ale oni by to udělali doslova, chch... ()

Ryuuhei

Nudný přídavek k jinak celkem zábavné dvojce, kde nezáživné komentáře herců prokládají opravdu nepovedené a ničím nezajímavé scénky. Jediné, co mě trochu bavilo, tak destrukční jízda na minimotorkách. Jinak? Bonus pro nejzapálenější fandy, který jako samostatný (kratší) film spíš selhává. /// Viděno na Paramount Network s českým dabingem. ()

Ravi

Ztrácejí dech nebo nás ta originalita už v jejich podání tolik nepřekvapuje? Toť otázka na tenhle díl. ()

Jaro.Krafcik

Slabšie scénky ktore sa nevošli do druhého filmu. Taký dokument skôr, aj forma rozhovorov kazí celkový dojem z týchto bláznov. Vedia predviesť aj lepšie kúsky 3* ()

V-Ray

Vždycky jsem měl pro tyhle vocásky slabost, tenhle počin je rozhodně slabší než Jackass 2, ale pár uchylně nechtných zaležitostí zde bez problemů můžeme najit. Horší **** ()

FIBO

Maximálně vyhnanej extrém :) Jinými slovy to, co jste ještě neviděli. TO, co se nevešlo do Jackass II a zároveň to, co z nějakých (a i někdy pochopitelných :o)) důvodů nebylo v původní verzi zařazeno. Tenhle kousek se Vám bude buď líbit, nebo ho budete nenávidět díky jeho maximální nechutnosti a zvrhlosti. Osobně se řadím k té prvni skupině, nasmál jsem se tak, že to chvílema prostě nešlo. ()

kisha

jedinej fakír Ehren se vzdáleně přiblížil obvyklým výmyslům Jackass, ostatních 55 minut nechutně fekálního humoru je tam jaksi navíc (eufemicky řečeno;)) ()

Firebug odpad!

Vynechané scénky z filmu. Až na jeden, či dva gagy, jenom samé nechutnosti... Tohle nemělo spatřit světlo světa. ()

Paity odpad!

Vše co se nevešlo do dvojky Jackass, to by tomu filmi slušelo jako dovětek asi nejvíc. Ale asi bych to doplnil i o "co se nevešlo z největších hovadin a nechutností". ()

ElizabethB

Ľudská hlúposť nemá hraníc a títo páni sú toho jasným dôkazom...Ako aj to, že na tej cudzej blbosti sa dá najlepšie zabaviť... ;o) ()

zdenur

Chlapi se vrátili s dodatkem, který ještě zvýšil moje očekávání na trojku - chytrý tah. A taky - proč nevydat materiál, který se do dvojky nevešel a ještě na tom vydělat. ()

klokyn

Pre fanúšikov povinnosť, ťahá sa to v duchu dokumentárneho filmu, kde tak trochu nazrieme do zákulisia Jackassu. Väčšina scén je síce fekálna, ale aj tak si myslím, že sa zasmejete. Najviac som sa pobavil na vjazde minimotoriek do supermarketu a na Knoxvillovi prestrojeného za dedka - podobné scény sú najlepšie a najlepším riešením by bolo, keby úplne vytlačili tie nechutné. ()

Rekpet

Nechápu vás.. Při tomhle díle sem se šíleně bavil, nejlepší díl ze všech Jackass vůbec. Skvělé, ty komentáře, ale i obsah z toho dělají Masterpiece na poli tohoto "žánru". ()