tiolek

Krásný romantický film, který dohání k slzám. Eric Bana a Rachel McAdams podávají velice příjemný výkon, člověk jim tu lásku prostě musí věřit. A to je na tom to krásné..:-) ()

david666

Zase trošku jiná romantika, která má blíže spíš k dramatu. Nádherná Rachel McAdams jako bonus k zajímavé zápletce cestování v čase, které je tady podáno takovým způsobem, že Vám to nepřipadá vlastně ani divné (vůbec mě nenapadlo přirovnání k sci-fi filmům). ()

retrix

Dojemný a krásný příběh pro citlivé duše. Malinko rozvláčný hlavně v úvodu, ale je to jen připrava k tomu, aby se divák vcítil do poslední púlhodinky tohoto smutného závěru. Film jsem si pustil hlavně kvůli cestování časem, ale je to jeden z mála filmů, kde časoprostorový paradox nemá cenu řešit. O to v tomhle filmu vůbec nejde. Romantický klavír jen podtrhává atmosféru romantické lásky a životního štěstí změněného v neštěstí. ()

BlueNeon81

Nemyslím si, že ide o sci-fi romantiku, skôr o mysterióznu romantiku, pretože hlavný hrdina necestuje časom pomocou nejakého stroja času, ani necestuje za nejakým chceným účelom, cestuje nedobrovoľne sám od seba a nahý. Podľa mňa je to veľmi dobrý romantický príbeh, navyše svojim spôsobom originálny, aj keď nie úplne (mali sme tu predtým Butterfly effect, Donnie Darko, či rôzne juhokórejske romantické filmy podobného rangu), pretože niektoré postavy tu nedostali väčší priestor, než by si zaslúžili. ()

burton-ka

Dnes mě překvapila minulost a možná zrovna proto k filmu mám zvláštní cit. Možná taky proto, že částečná nejistota je v mém životě denní menu a možná protože mě kniha posadila na prdel. Nevím kdo by lépe zahrál Clare než Rachel McAdams. Spolu a Ericem Banou jsou důvěryhodný pár a tak si mnozí můžou udělat obrázek kdože to ten Hanry a Clare z knihy je. Pvní půlka filmu či knihy Vás baví, tím, že musíte sledovat vše, než pochopíte jisté dějové události ale mohu odpřísáhnout, že zas taková romanticka sračka, jak mnozí píšu to není. Když zavřu úžasnou knihu od Audrey Niffeneggerdové, pominu jisté sci-fi pojetí, je to silný příběh o vztahu dvou lidí, ukázaný ze všech stran, časů a pohledů. Henry cestuje časem, nikoliv ze své vlastní vůle, vždy se vrátí v různých časových etapách k jediné dívce, jeho lásce Clare. Co dodat nebýt sci-fi prvků inspirovala bych se v denním životě ženy a jejího výběru můžu co jednou zmizí a pak se zase někdy ukážou a ozvou. Něco jako počasí, taky se Vás neptá, jestli třeba nebudete chtít deštník nebo sluneční brýle- to zjistíte sami! V reálném životě oproti Henrymu je mužské zmizení a zjevení z jejich vlastní vůle(možná taky zázrak). Na Clare je přesně vidět, že čím je starší "úprky a návraty" svého pzději manžela, zvládá psychicky hůře, i přesto to v konečném pohledu zvládá bravurně. Ono totiž s někým žít, mít dítě, sex, rozhovor a pokaždé Vám třeba v půlce dění zmizí do jiné dimenze je vážne rock´n ´roll... ()

DansteR

Filmy založené na cestování v čase mám hodně rád, ovšem zrovna dvakrát nemusím romantické filmy, takže v tomto případě to byla kombinace na kterou jsem byl zvědavý. K té Sci-Fi stránce nemám výhrady, ovšem ta romantická část byla trochu přehnaná na můj vkus. Na druhou stranu musím ocenit dobrý nápad a je pravda, že i když tu romantiku moc nemusím tak v tomto případě mi tak moc nevadila. Takže i díky slušným hereckým výkonům a krásce Rachel se to vyšplhalo na 4*, ale jen tak tak. ()

wray

Ako prekabatit muzskeho divaka co ma rad akciu, tajomno, napatie aby si pozrel romanticky film? No - staci tam dat nejaky scifi motiv . Aspon na mna to tak fungovalo. TTW je skutocne len tak obycajny pribeh o laske, vratane trosku trapenia a tragedie (lebo to uz dnes k romantike z nejakeho zvlastneho dovodu patri - vraj to potom vyzera viac realne), ale - hlavny prvok ktory to ma obzvlastnit je cestovanie v case. Znie to ako nezmysel, a film skutocne par nezmyslov a prinajmensom nelogickych scen obsahuje ale - celkovo to (na mna) fungovalo. Pozrel som to cele, bolo to cely cas zaujimave, malo to fajn koniec a v podstate stastny koniec - a bolo to aj solidne natocene. Rozhodne fajn film. ()

Abalzo

Film s velice silným a zároveň i smutným příběhem. Jinak ale skvěle vyvážené spojení sci-fi a romantiky s dobrými herci. Pravda, trochu jsem doufal, že to nakonec dopadne jinak, ale vlastně to jen vyobrazuje, jaký život je - není to pohádka a všechno vždycky nedopadne dobře. ()

jessic

Přeslazená love story, kde nápad s cestování časem slouží jen ke zdůraznění osudovosti lásky a vyvolání slz. Díky ústřední dvojici McAdams a Eric Bana snesitelný průměr. ()

TheTimo

Možná slátanina, možná...ale pro mě ne. Rozhodně po druhém shlédnutí stále za 5*. Ano, má své mouchy, ale žádný film není dokonalý... ()

Tempest

Docela solidní romance, je to spíše romance než sci - fi. Film o velmi zvláštním vztahu mezi Henrym a Clare. Henry je, díky své genetické poruše, cestovatelem v čase. Clare ho zná už od svých šesti let. Postupem času se do něj zamiluje a nakonec si ho i vezme. Henry svoje cestování v čase nedokáže ovládat, takže nikdy neví, kdy zmizí a kde se zase objeví. Pokaždé, když se potká s Clare, neví, co mezi nimi všechno proběhlo a Clare zase neví z jak vzdálené budoucnosti nebo minulosti Henry přišel. I tak je mezi nimi silné pouto, které ani smrt nemůže přerušit. Velmi příjemný film, pro každého kdo hledá trochu pohody. ()

blezg

Měl jsem spát, abych nespal v práci, ale nešlo to. Konec byl hodně anglický a nesnesl se dobře s mojí narůstající únavou. Dobrou noc! ()

v.indruchova

Moc pěkné, bude se to líbit hlavně romantikům a snílkům. Klasické scifi to není v tom, že tam spíše jde o osudovou lásku. Tak se na to pánové (někteří bez citlivého ducha) prostě nedívejte. Tady je hodně osudové lásky a málo vědy a techniky. Po delším čase co jste to viděli vám zůstane: pěkné, ale velmi smutné ( Very sad). ()

Zelda knihkupec

Za pár dnů nebudu vědět na co že jsem se to koukal film hodící se k přepínání mezi dalšími dvěma filmy či pořady...Naprosto souhlasím s gudaulinem... Nějak se necítím být cílovou skupinou. Romantické filmy má u nás doma na starosti má drahá polovička a ta má lepší výběr(podle něhož hodnotím romantické snímky)... ()

gpx

Tenhle film je jen totálně povrchní romantická hříčka na téma "Jak by se lidem zkomplikoval vztah kdyby někdo sem tam z ničeho nic zmizel." Při troše fantazie a tvůrčí invence by se z toho dalo vytěžit celkem dost, ale TTW ta invence i snaha o to jít do hloubky nebo napříč žánry naprosto chybí. Výsledkem je plytká kravina pro pipiny. ()

MorraEddie

Nějak mi ve filmu unikal fakt,proč se jednu chvíli v ději objevil Henry z minulosti,pak zase z budoucnosti a pak narazil sám na sebe. Hold tady tomu cestování v čase moc nerozumím a i když mi to připadlo někdy zbytečně moc zamotané,tak je možné že někomu to přišlo jednoduché jako facka. Jinak jsem byl dost spokojenej co se filmu týče. Eric Bana je sympaťák a Rachel McAdamas je tak krásná,až mi z toho přecházel zrak. ()