ZekiZeki

Lze natočit sci-fi film o cestováni časem bez počítačových efektů? Lze, ale nečekejte akční jízdu jako já, ale spíš psychologické vztahové drama. A to dosti průměrné. ()

Parsek

Sláva každému romantickému sci-fi, i když to "sci-fi" berte s velkou rezervou. Logiku nehledejte a vědu prosím už vůbec ne. Ale baví to, tak proč se nebavit. ()

Csoki

Zajímavý film, na který jsem narazila vlastně náhodou. Je vlastně o tom, že hlavní postava má genetickou poruchu, a tak cestuje časem, což je podle mě dobrý námět, dokonce výsledný film byl zajímavě zpracovaný. Postavy byly bez výjimky sympatické a já s nimi soucítila. Občas jsem se ale v těchto cestách časem ztrácela, což mi ovšem nezkazilo celkový dojem, který je "nadprůměrný". ()

Pythonator

Tak trochu nudné cestování v čase. Tak trochu doják a tak trochu totální hovadina o zajímavé nemoci. Pan Hulk Banan měl vskutku jedinečnou poruchu. Kdyby to nebylo tak přeslazené, tak dám i 4 hvězdičky už jen za ten originální námět. Rachel McAdams byla jako vždy naprosto kouzelná, úžasná, přitažlivá, roztomilá, elektrizující a nevím co všechno ještě. ()

Pignon

Jak píše Pepinec zadní pohled na Rachel v košili mě donutil dát tomuto skokanskému blábolu 1 hvězdu. Už jsem se jednu chvíli bál, že se to zlomí do Predestination a budou tam všichni jeden. Uf. ()

Kacaa26

Nijak zvlášť mě to nenadchlo. Nedonutí mě si to ani stáhnout, nebo se na to podívat cíleně znovu. Byl to příjemný film na večer všedního dne, který když někdy budou dávat zas, tak se možná kouknu. Eric Bana i Rachel jsou dobře vybraní pro tenhle filmový žánr a hlavně asi díky nim se na film tak dobře kouká. Nemůžu mu upřít originalitu, nic podobného tu asi ještě nebylo, ale zas ten děj není tak strhující nebo "slzyventlačící", aby vás dostal. Doják to asi na konci měl bejt, ale ačkoliv jsem cíťa, přišlo mi to celkem nudný. Vlastně to končí dobře i špatně, není tam ten klasickej patos, co amíci strčej snad do všeho a za to dávám plus. Určitě je to neotřepanej film, ale pro mě neměl náboj ani trochu. Romantika, co má film provázet celou dobu, mi přišla celkem dost mdlá. ()

StanleyVanH

Tak jelikož tuhle utrápeninu s nádechem sajnsfikšn beru jako hlavní drama, tak jsem dal 3 hvězdy, začátek byl zajímaví ale pak to bylo pořád dokola jedno a to samé, krátil jsem si čas tím, že jsem psal textové zpravy na messengeru. ()

Sheemass

Romantický film, kde láska překoná všechny překážky, například i to že jeden z páru pravidelně mizí kdo ví kam. Velmi chválím výběr manželů, Rachel McAdams a Eric Bana jsou pěkná a příjemná dvojice na pohled. Celkově je film poměrně dost zamotaný, mizící Eric Bana sám sebe nahrazuje v různých časech a v různých etapách svého života (trochu úchylné bylo setkání dospělého muže s šestiletou holčičkou). Nakonec to však do sebe všechno zapadne a vznikne velký doják. ()

demovka

Kdykoliv znovu. Je to nepřeslazený romantický film se zajímavým sci-fi problémem. Eric Bana to navíc velice dobře hraje. Velice uvěřitelná je i Rachel McAdams, navíc má co hrát. Někdy člověk, tedy dáma, potřebuje před obrazovkou odpočívat a přitom něco s někým prožívat. Tak proč ne vztah dvou lidí, kdy jeden si není nikdy jistý, kdy odejde, kdy přijde a zda zůstane. Reálně to není možné, ale vracení se do vztahu, který jsme opustili, je reálné a v žvotě se stává. Ruku na srdce, že by bylo zajímavé sami sebe vidět, jak prožíváte nějkaou důležitou chvíli v jiném úseku svého života. ()

chlemtilka

Dějová linka je zaměřená jen na ústřední dvojici a natažená na zbytečných 100 minut bez jakýchkoliv ambicí vytěžit nápad nebo příležitosti, které přesuny v čase mohou eventuelně přinášet. A dává to spoustu času k přemýšlení o kupě nelogičností... ()

soukyd33

Romantická (skoro) pohádka. Úžasný film s neuvěřitelně silným příběhem. Emoce, emoce a zase emoce. Herecké výkony super. Atmosféra skvělá, a film ani chvíli nenudí. Šílené si to jen představit. Doporučuji. Hvězdiček 4 ()

PeDe

Ako, síce cestovanue v čase nikdy, nikdy a nikdy nedáva zmysel, takže to tu ani len okrajovo nejdem rozoberať. Ale 4 hviedzy dávam, pretože príbeh bol zaujímavý a príjemný, napriek nelogike sa mi film páčil, herecky aj režisérsky fajn :) oddych na Saturday night ()

sh4ris

Nemám ráda Erica Banu a neměla jsem tu ráda ani Rachel. Vždycky mě děsně naštve, když jsou karty jedné strany jasně vyložené na stůl a ta druhá s nimi naprosto souhlasí, aby se pak mohla o 4 scény později chovat, jako kdyby v životě tuto dohodu neuzavřela. A ano, jednalo se o ženskou polovičku z protagonistů.  Když už to teda musí bejt, že ignoruješ vše, co ti ten druhý říká, na co tě upozorňuje a před čím tě chrání, aspoň ním nemanipuluj, boha. ()

revere

Plusem filmu jsou herecké výkony a kvalitní režie. Zato konstrukce příběhu je tak bizarně sešroubovaná, že jsem si během sledování a ani poté nedokázal v hlavě srovnat, do jaké míry byl myšlen vážně a jak se k němu vlastně mám postavit. V závěru byl děj, bez náznaku humorného nadhledu, hloupější a hloupější a hloupější. ()

lumi1

občas si myslím, že už nie je čo vymyslieť vo svete filmu, že už všetko bolo natočené...a potom vždy príde nejaký film čo ma dostane, prekvapí a úplne posadí do kresla ako napríklad tento film. Vrelo odporúčam. Síce práve v tomto filme prevažovala dráma nad romantikou, donúti vás vyroniť aspoň jednu slzu. A keď toto dokáže film, tak si zaslúži vysoké hodnotenie. Super herci Rachel McAdams a Eric Bana...proste klobúk dole. ()

headhot

moc často se mi nestava,skoro vubec,aby me film dojal a dokonce, abych uronil slzu,a proto musim dat plny pocet. Necekal jsem tak silny pribeh a vyborne herecke vykony, v tak dokonalem snimku,ktery nastesti nekonci klasickym happyendem jak jsme zvyklym. Casem asi tento prispevkem upravim,protoze ted jsem nabit mnoha dojmy. ()